Survivor 2018 14 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? 98. Bölüm Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Heyecanın giderek arttığı Survivor 2018’de 14 haziran perşembe akşamı önemli bir ödül oyunu oynanacak. Yarışmacılar New York’a gitmek için parkurda varını yoğunu ortaya koyacak. Kıyasıya bir mücadeleye tanıklık edeceğimiz Survivor 2018 14 haziran ödül oyunu kim kazandı? New York’a kimler gidecek?

Dün akşam veda konseyinde Dominic’te sürdürdükleri 19 haftalık Survivor macerasına veda eden isim Merve oldu. Fanları tarafından rüzgarın kızı olarak adlandırılan ve Survivor’a 3. kez katılan başarılı yarışmacılardan Merve dün eleme potasından çıkmayı başaramadı. Hakan ve Sema’nın da olduğu eleme adayları arasından adaya ve hayallerine veda eden Merve büyük bir üzüntü yaşadı. Yaptı duygusal veda konuşmasının ardından arkadaşlarına sarıl ve konseyden ayrıldı.

Merve’nin vedası sırasında Turabi’nin yüzüne bile bakmaması dikkat çekti. Bu sıralar yarışmacılar veda sırasında kendilerini yazan ya da ismini veren yarışmacılarla vedalaşmadan gitmeyi tercih ediyorlar. Fakat bu  kesinlikle profesyonelliğe uymayan bir tutum. Çünkü kimse Survivor’a kalıcı olarak gelmiyor. Herke mutlaka bir gün gidecek ve sadece bir kişi şampiyon olarak. Bu tarz profesyonellik dışı hareketleri kesinlikle tasvip etmiyoruz.

Giden arkadaşları adına çok üzülen ünlüler takımı her şeye rağmen 14 haziran perşembe akşamı ödül oyunu için parkurda yerlerini aldı. Artık oyunların tamamen bireysele döndüğünü daha önce paylaşmıştık. Bu akşam da yarışmacılar bireysel ödül için mücadele verecekler. Acun Ilıcalı ödülü açıkladığında yarışmacılar sevinçten adeta havalara uçtu.

Survivor’da finale hızla yaklaşırken ödüller de daha değerli ve önemli bir hal alıyor. Acun Ilıcalı kazanan ismin yanına bir arkadaşını da alarak New York’a gideceğini söyleyince yarışmacılar çığlık attılar. Şimdi bu büyük  ödülün sahibi kim olacak sorusu herkes tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.

Oyunlar artık bireysel olarak oynandığı için kimin kazanacağını kestirmek çok zor oluyor. Özellikle bu kadar güçlü yarışmacı arasından kimin daha iyi performans sergilediği değişebiliyor. Çünkü parkurun yarışmacıya hitap edip etmemesi de önemli. Survivor 2018 14 haziran ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı Hakan ve Nagihan oldu. Yanlarında Hilmicem ve Murat’ı götürdüler.

Survivor 2018 14 haziran ödül oyunu sırasında yaşananlar hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: 14 haziran survivor 2018 ödülü kim kazandı survivor 2018 14 haziran ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL