Survivor 2018 14 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 14 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada iletişim oyununu kazanan Gönüllüler bir kez kazandıkları dokunulmazlık oyununu bir kez daha kazanabilecek mi? Ünlüler Dokunulmazlıklardaki serilerini devam ettirebilecek mi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 14 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Ünlülüler ve Gönüllüler arasındaki rekabet kıyasıya devam ederken Gönüllüler uzun bir aradan sonra iletişim oyununu kazanarak bizde bu oyunda varız dediler. Ünlüler ise kaybettikleri oyunun kritiğini yaparak 2’de 0 çeken yarışmacıların olduğu bir oyunu kaybettiklerini ve kendilerine bir an önce gelmeleri gerektiğini söylediler. Turabi ise Survivor’daki yarışmaları bir tahtaravelliye benzeterek kendilerinin çok yükseğe çıktıklarını zannettiklerini ifade etti.

Turabi Gönüllüler’in kazanma alışkanlığı kazanmaları halinde kendileri için iyi olmayacağını dile getirdi. Gönüllüler Takımı’nda ise Hilmicem iletişim oyunu ile birlikte şeytanın bacağını kırdıklarını ve bunun devamının geleceğine inandığını söyledi. Tüm bu dilekler ile ödül oyununa geçildi ve ödül olarak taze fasülye ve bulgur pilavı verileceği söylendi. Bunun üzerine yarışmacılar çok heyecanlandı. Oyun olarak gözleri kapalı bir şekilde parkurda rehber eşliğinde ilerleyen yarışmacı parkur sonunda iki sopayı tahta üzerindeki iki deliğe sokması ile oyunu da kazanacak.

[pembetext]Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/pembetext]

Survivor 2018 13 Nisan oynanan ödül oyununda kıyasıya bir mücadele yaşandı. Bir ara Merve ile Nagihan arasında bir tartışma yaşandı. Ancak çok uzamadı. Oyunda Gönüllüler durumu 9-7’ye getirdiler ve sonrasında Ünlüler durumu Sema ile Yağmur karşılaşmasında Sema kazandı ve durumu 9-8 yaptı. Ancak oyunu Gönüllüler 10-8 kazandı. Gönüllüler üst üste ikinci oyunlarını kazanmış oldular. Oyun sonrası Ümit Karan özeleştiri yaparak kötü olduklarını söyledi.

Survivor 2018 14 Nisan Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanacak takım belli olduğunda sayfamızda olacak. Ancak Dokunulmazlık Oyunları’na Ünlüler Takımı daha motive çıkıyor. Gönüllüler de son iki oyunu kazanarak bu oyunda iyi olduğunu gösterdi. Eğer Ünlüler kazanırsa Gönüllüler’den Birsen ve Cumali ismi çıkabilir. Ünlüler’den ise Yiğit ve Sahra isimleri gözüküyor. Benim bu oyun için oranım % 51 Ünlüler, % 49 Gönüllüler oldu. Siz bu oyunu kimin kazanacağını düşünüyorsunuz? Sizce Gönüllüler üst üste 3. oyununu alacak mı?

[mavitext]Survivor 2018 Şampiyon Kim Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 14 Nisan oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler 10-3 skor ile kazandı. Gönüllüler aralarından 2 ismi yazacak.

Etiketler: 14 nisan dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 14 nisan kim kazandı survivor ilk dokunulmazlık bu akşam oynanan kim kazandı 13 nisan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL