Survivor 2018 15 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 15 haziran ödül oyununu kim kazanacak? Arda Türkmen’in hazırladığı bayram sofrası ödülünü kazanan yarışmacı kim olacak? Final için sayılı günler kala, şampiyon olmak için her şeyini ortaya koyan Survivor’ın başarılı yarışmacıları arasından kazanan isimler kim olacak? 

Bu akşam oynanan ödül oyunu için hazırlanan parkur yine oldukça zorlu ve yorucuydu. Parkurun başında itibaren  hız kesmeden bir çok engelden atlayan yarışmacılar zaman zaman sakatlıklar yaşayabiliyor. Bazen basit bir şekilde gerçekleşen sakatlıklar bazen ağır olabiliyor. Damla ve Turabi yaşadıkları sakatlıklar nedeniyle yarışmalara devam edemiyorlar. Oyun alanına dahi gelemeyen Turabi ve Damla bu konuda çok üzgün olduklarını her fırsatta dile getiriyor.

Survivor 2018 15 haziran oynanan ödül oyunu sırasında yine yarışmanın başarılı ve hızlı isimlerinden Adem önemli bir sakatlık geçiriyor. Ve uzun süre düştüğü yerden kalkamıyor. Adem’in sakatlığına hemen doktor müdahalesi yapılıyor. Fakat Adem’in sakatlık durumu ne kadar ciddi henüz biliniyor. Umarız ciddi bir sorun yoktur çünkü Adem de yarışmadan ayrılırsa parkurlarda önemli bir boşluk oluşur.

Şuan kadın yarışmalardan sadece Sema ve Nagihan birbirleriyle yarışıyor. Damla’nın sakatlığı nedeniyle kadın yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele izleyemiyoruz. Umarız Damla kısa süre içinde iyileşir ve yarışmaya devam eder.

Survivor 2018’de dün yapılan karşılaşmada yarışmanın kazanan isimleri Hakan ve Nagihan oldu. New York ödülü için Hilmicem ve Murat’ı yanlarında götürdüler. Anıl’ın ne yazık ki vizesi bulunmadığı için gidemedi. Geriye kalan yarışmacılar bu muhteşem ödülü kaçırdıkları için büyük bir üzüntü yaşadılar.

Survivor 2018 15 haziran Cuma, lezzetli yemekleri ve tarifleriyle hepimizin yakından tanıdığı Arda Türkmen kazanan takım için mükellef bir bayram sofrası hazırlayacak. Kazanan takımı kısırından Sarıyer böreğine kadar birbirinden lezzetli yemekler bekliyor.

Survivor 2018 15 haziran cuma ödülü kim kazandı sorusuna gelince. Kadınlardan Nagihan erkeklerden Adem’in kazanacağını düşünüyoruz Çünkü Adem sakatlık yaşadığı için oyunlarda başarılı bir performans gösteremeyebilir.

Etiketler: 15 haziran cuma ödülü kim kazandı survivor 2018 15 haziran ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL