Survivor 2018 15 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 15 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Nagihan Karadere’nin Gönüllüler’e geçmesi ile birlikte Ödül Oyunları’nda Gönüllüler tekrar kazanmaya başlarken yarışmada 15 Mart Perşembe günü kimin kazandığı merak konusu oldu. Ciddi ödüllerin verilmeye başlandığı şu günlerde 15 mart oynanacak olan ödül oyunu kazanan takım ve verilen ödül ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 15 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018’de ödül oyunları büyük önem taşırken üst üste 13 oyun kazanan (bunların içinde en az 10 ödül oyunu bulunan) All Star Takımı’nın bu üstünlüğüne Nagihan Karadere’nin Gönüllüler’e geçmesi ile son verildi. Nagihan Karadere ilk olarak Dokunulmazlık Oyunu’nda tüm oyunları alarak All Star’ın oyunu kaybetmesinde büyük bir paya sahip olurken, sonraki gün oynanan ve 10-9 skor ile biten oyunu Gönüllüler kazandı.

Gönüllüler aslında oyunda çok iyi değillerdi. Ancak son ana kadar skoru dengelediler ve skor 9-9′ a gelince her iki takımdan en iyi bir kız ve erkek 2’şer yarışmacı çıktı. Gönüllüler’de neredeyse günün tüm oyunlarını alan Funda ile Anıl, All Star’da ise Ümit Karan ve Sema oyuna çıktı ve büyük mücadelede Anıl iki sayıyı alarak takımına galibiyeti getirdi. Ödül olarak Mor odada sinema ve yemek verilirken Gönüllüler uzun bir zaman sonra ilk kez kazanmanın verdiği mutluluğu doyasıya yaşadı.

[mavitext]Survivor 2018 Gönüllüler Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Ödül Oyunu sonrası ise All Star takımında Turabi’nin başlattığı Gönüllüler’in sevinçlerinde taklide gitmesi düşüncesi ağırlık kazandı. Gönüllüler ile All Star arasında herhangi bir polemik söz konusu olmadı. Sadece Nagihan v All Star arasında bir gerilim söz konudu oldu. Nagihan’ın Gönüllüler’e geçmesini hazmedemeyen All Star takımı özellikle Sema, Ümit ve Sahra, Nagihan’ı eleştiri yağmuruna tuttu. Eleme konseyinde ise Nihat, Murat ve Damla arasında Nihat Doğan en az oyu alarak adaya veda etti.

Survivor 2018’de 15 Mart Ödül Oyunu’nu kimin kazanacağını kestirmek çok zor. Şu an Survivor’a 4 yeni yarışmacı dahil olacak. Perşembe günü dahil olacak yarışmacıların performansları merak konusu olacak. Benim düşünceme göre Gönüllüler bu gazla bu oyunu da alabilir. Oyun da önemli tabiki. Siz Survivor adasında yaşanan tartışmalarda kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?

Survivor 2018’de Ödül Oyunu’nu All Star Takımı kazandı. Skor 10-8. All Star bir iki oyun sonrası kazanmasını bildi. All Star ödül oyunu öncesi konforlu ada oyununu ise kaybetti.

[mavitext]Survivor 2018 16 Mart İletişim Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Survivor 2018 Batuhan Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 24. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 16 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 16 mart ödül ne oldu survivor 2018 16 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 son ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL