Survivor 2018 15 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Anlat Bakalım Kim Kazandı?

Survivor 2018 15 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Anlat Bakalım Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv8 ekranlarının en çok izlenen fenomen yarışması Survivor 2018’de finale hızlı bir şekilde giderken hem yarışmacılar hem de izleyenler oldukça heyecanlı. Karşılaşmalar soluksuz bir şekilde izleniyor. Yarışanlar kadar ekran başındakiler de destekledikleri yarışmacıların takımlarının galip gelmesini istiyor. Yine heyecanlı bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Survivor 2018 15 mayıs ödül oyunu kim kazandı? 

Survivor 2018 15 mayıs ödül oyununu gönüllüler takımı kazanacak. Akabinde oynanan Anlat bakalım oyununu ise gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2018 dün oynanan sembol oyununda bir kişi sevinçten havalara uçarken diğer yarışmacılar büyük bir üzüntü yaşadı. Yarı finalde bir çok yarışmacıyı eleyerek finale çıkmayı başaran Adem, Hilmicem, Damla ve Yağmur arasında yapılan büyük finalde kazanan kadınlardan Damla, erkeklerden ise Adem oldu. Adem başlangıçta bütün sembollerini kaybetti. Hilmicem oldukça avantajlı bir şekilde birinciliğe giderken Adem bir anda atağa geçerek sembolün sahibi oldu.

Sembolü almaya hak kazanan yarışmacının ailesinden bir kişi adaya gelecek ve gün boyunca birlikte vakit geçirecek. Bu fırsatı kaçıran Hilmicem çok üzülürken Adem aylar sonra ailesinden biriyle vakit geçirecek olmanın haklı sevincini yaşadı. Adada 3 aydan fazla bir zaman kalan ve aileleriyle hiç görüşemeyen tüm yarışmacılar sembolün sahibi olabilmek için varını yoğunu ortaya koydu. Fakat kazanan sadece 2 kişi oldu.

Bu akşam oynanan ilk ödül oyununda yine zorlu ve uzun bir parkur kuruldu. Parkurda yarışmacılar çok yoruldu ve zorlandı. Yarışın sonunda atışlara kadar geldiklerinde tüm güçlerini kaybeden yarışmacılar atışlarda isabet ettirmekte büyük güçlük çektiler. Ve zorlu mücadelenin sonucunda kazanan takım gönüllüler olacak.

Ünlüler takımı birleşme partisine gitmeden önce takım olarak düşüştelerdi. Birleşme partisinin ardından oldukça iddialı başlayan ünlüler takımı ne yazık ki aynı düşüşü devam ettiriyor. Bu da takım içindeki gerilimi ve tartışmaları artırıyor. Özellikle Turabi takımını birinciliğe götüremediği için büyük bir üzüntü yaşıyor.

Anlat bakalım oyunları yarışmacıları hem eğlendiren hem de dinlendiren bir oyun. Aynı zamanda izleyenlerin de büyük keyif aldığı eğlenceli dakikaların yaşandığı farklı bir oyun. Bu oyunda daha çok başarılı olan takım ünlüler oluyor. Survivor 2018 15 mayıs oynanan anlat bakalım oyunu da her zaman olduğu gibi renkli anlara sahne olacak.

Survivor 2018 15 mayıs ödül oyunu kim kazandı sorusunu tekrar yanıtlayalım. İlk ödül oyunu gönüllülerin galibiyetiyle sonuçlanacak.

Etiketler: survivor 15 mayıs ödülü kim kazandı survivor 2018 15 mayıs ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL