Survivor 2018 15 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 15 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2018 kaldığı yerden devam ederken yarışmada başa baş mücadeleler tüm hızıyla sürüyor. 10 şubat ödül oyunu ile başlayan seride yeni oyunlar ile devam edilirken 15 şubat perşembe günü de ödül oyunu ile devam etmesi bekleniyor. Peki 15 şubat oynanan ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 15 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2018’de oyunlar tüm hızı ile devam ediyor. İlk oyunu All Starlar kazanmış, 2. Ödül Oyunu’nu ise Gönüllüler kazanmıştı. Salı günü oynanan Ödül Oyunu’nda All Star’lar kazanmış ve ödülü kazanmışlardı. Bu zamana kadar yatak ödülü, tatlı ödülü, açlık butonu ödülü ve pirinç ödülleri verilmişti. Oyuncular bu ödüllerle ödüle doyarken yeni yarışmaları beklemeye koyuldular.

Survivor 2018’de 4 oyun dışında gerçekleşen bazı gelişmeler ise yarışmacıların ada hayatları ile ilgili ve Survivor kuralları ile ilgili oldu.Survivor 2018’de ilk olarak All Star’dan Gönüllüler’e geçmiş ve Gönüllüler 13 kişi olmuştu. Sonrasında ise Gönüllüler’den Ecem Karaağaç karşı takıma geçmişti. Bu durum adalarda nasıl bir değişikliğe neden olacak merak konusu iken Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı.

[saritext]Survivor 2018 Hakan ve Turabi Neden Kavga Etti? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de yapılan değişikliklerden biri bu sene tek dokunulmazlık oynanacağı ile ilgili oldu. Tek Dokunulmazlık oynanacak ve 3 isim çıkacak. Bunun dışında ilerleyen zamanlarda takımlara 2’şer kişi dahil olacak. Survivor 2018’de 15 Şubat oynanacak olan ve Ödül Oyunu olması beklenen oyunda kimin kazancağı 15 Şubat günü belli olacak. Ancak bir değerlendirmede bulunursak şu takım kesin kazanır diye bir şey söylemek gerçekten mümkün değil. Zira iki takımda çok güçlü ve çok hırslı gözüküyor.

All Starlar parkurda bir adım daha önde gidiyorlar. Ancak atışlar da önemli olduğu için Gönüllüler atışlarda biraz daha iyi gözüküyor. Bu yüzden kesin bir sonuçtan bahsedemiyoruz. Ecem’in karşı takıma geçmesi All Starlar’ı ve oynadıkları oyunları nasıl etkileyecek gerçekten merak konusu oldu. Gönüllüler Ecem’i karşıya göndermekle iyi mi yoksa kötü mü yaptılar bunu zaman gösterecek. 15 Şubat Perşembe günü oynanacak oyunu kim kazanacak? Ödülü kim alacak?

Survivor 2018 15 Şubat Ödül Poğaça olurken, kazanan takım All Star’lar oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Hangi Günler? Ne Zaman Final Yapacak? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor 15 şubat ödül oyunu kim kazandu survivor 2018 15 şubat kim kazandı survivor 2018 15 şubat perşembe ödül ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL