Survivor 2018 16 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? İletişimi Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de final için son 3 hafta kaldı. Yarışmacılar şampiyonluğun önemini daha iyi kavradıkları için yarışlarda her şeyini ortaya koyuyor. Bu akşam uzun süredir görmedikleri aileleriyle iletişime geçmek için parkurda canla başla mücadele verecekler. Survivor 2018 16 haziran ödül oyununu kim kazanacak? İletişim ödülünün sahibi kim olacak? 

Survivor’da yine heyecanın yüksek olduğu zorlayıcı bir parkur yarışmacıları bekliyor. Hepsi birbirinden güçlü ve hırslı yarışmacılar ailelerinin sesini duyabilmek için yarışacaklar. İletişim ödülünü kazanan isim yanına bir arkadaşını da seçme şansına sahip olacak. Survivor 16 haziran iletişim ödülünü kim kazanacak?

Survivor’da dün yine heyecanı yüksek bir ödül oyunu oynandı. Bayram dolayısıyla kazanan takım ünlü şef Arda Türkmen’in elleriyle hazırladığı bayram sofrasında lezzetli yemekler yedi. Kıyasıya bir mücadelenin sonucunda kadın yarışmacılardan kazanan isim Nagihan oldu. Erkek yarışmacılardan Adem ve Hakan başa baş bir mücadele gösterdikten sonra kazanan Adem oldu. Adem yanına Sema’yı, Nagihan ise Hakan’ı aldı.

Nagihan, Adem, Hakan ve Sema Arda Türkmen’in de eşliğinde enfes bir sofrada yemeklerini yediler. Survivor 2018’de artık yarışmacıların kaybetme lüksü yok. Bu hafta pazar akşamı tekrar bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanan yarışmacılar  kendilerini bir hafta daha koruma altına alırken bir kişinin ismini eleme adayı olarak gösterecekler.

Şimdi bu akşam oynanacak iletişim ödülünü kim kazanacak? Bu akşam yarışmacılar için bütün ödül oyunlarından daha fazla anlam ifade eden iletişim için herkes elinden geleni yapacak. Survivor 2018 16 haziran cumartesi oynanan iletişim ödülünü kazanan Erkeklerden Hilmicem oldu. Kadınlardan Nagihan oldu. Hilmicem yanında Anıl’ı götürürken Nagihan da Hakan’ı götürdü. 

Survivor 2018 16 haziran ödül oyunu sırasında yaşananlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Etiketler: 16 haziran iletişim ödülünü kim kazandı survivor 16 haziran ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL