Survivor 2018 16 Haziran Yarışmacıların Giydiği (Share Together) Formaların Anlamı Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 16 haziran yarışmacılar sembol oyununda Türkiye renklerini taşıyan beyaz kırmızı formalarla çıktılar. Yarışmacıların Share Together sloganını taşıyan formaları izleyenlerin dikkatini çekti. İşte merak edenler için Survivor 2018 16 haziran yarışmacıların giydiği formaların anlam ve önemini sizler için paylaşıyoruz.

EURO 2024’e ev sahipliği için aday olan Türkiye, turnuva için belirlediği sloganı ve logoyu geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. EURO 2024’e ev sahipliği için aday olan Türkiye, logo ve sloganını tanıtımını yaptıktan sonra  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in konuştuğu organizasyonda, turnuva elçisi olarak Ampute Milli Takımı’ndan Barış Telli’nin seçildiği de kamuoyuna duyurulmuştu.

Türkiye’nin turnuva için belirlediği slogan ise ”Birlikte paylaşalım” (Share Together) olarak açıklandı.

Bu akşam oynanan oyunda yarışmacılar bu formaları giyerek ülkemizi temsil etmiş oldular. EURO 2024’e ev sahipliği yapmak için aday olan Türkiye için umarız Survivor şans getirir ve turnuvalar ülkemizde gerçekleşir.

Bu akşam yarışmacılar sembol oyunu için karşı karşıya geldiler. Murat Ceylan Anıl ile yaptığı ilk karşılaşmada sembole veda eden isim oldu. Hilmicem ise ayağındaki rahatsızlık nedeniyle bugünkü sembol oyununda oynamayacağını dile getirdi.

Hakan, Nagihan, Sema, Anıl, Murat ve Adem sembol için zorlu bir parkurda karşılıklı mücadele verecekler. Semboller yarışmacılar için büyük önem taşıyor. En çok sembole sahip olan yarışmacı Kıbrıs finaline doğrudan gitme şansı yakalayacak.

 

Etiketler: survivor yarışmacılarının formaları ne anlam ifade ediyor


Yorum yaz