Survivor 2018 16 Mart Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 16 Mart Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018  yeni yarışmacılar ile daha da heyecanlı bir hak almaya başladı. Ödül oyunlarına Gönüllüler’inde dahil olması ile Survivor’a ayrı bir renk geldi ve Survivor 2018’de mücadeleler arttı. Ödül Oyunları’nda bazıları var ki Survivor ilerledikçe kıymeti daha fazla anlaşılıyor. Bu oyun ise İletişim Ödül Oyunu oldu. Peki 16 Mart Cuma günü oynanan İletişim Ödül oyununu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 16 Mart Ödül (İletişim) Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018’de iletişim oyunları büyük önem taşıyor. İletişim oyunlarında yarışmacıların arkadaşlarından, hayranlarından ve ailelerinden gelen sesli ve görüntülü mesajlar yarışmacıları mutlu ediyor ve oyunlara daha motive olmalarını sağlıyor. Bu zamana kadar arkadaş ve hayranlardan gelen mesajlar ön plandaydı. Survivor’da günler geçtikçe ödülün genişliği de artacak ve aileleri ile sesli olarak konuşmaya varan ödüller olacak.

Survivor’da geçen senelerde aile özlemi artan yarışmacıların duygusal anlarına şahit olmuştuk. Özellikle bu sene All Star’larda yarışan Sema’nın oğlu ile görüştüğü duygusal anlarda izleyici de gözyaşlarına boğulmuştu. Özellikle çocuğu olan yarışmacıların İletişim oyunları için nasıl mücadele ettiğini bunun için arkadaşlarından nasıl ricacı olduğuna şahit olduk. Sema geçen sene çok fazla iletişim oyunlarında arkadaşlarından ricacı olmuştu. Bu sene de bir çok yarışmacının eşi ve çocukları bulunuyor. Cumali’nin 4 çocuğu var. Cumali’nin kalma süresi uzadıkça özlemi de artacak.

[saritext]Survivor Türkiye- Yunanistan Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor’da İletişim Ödül oyunlarında All Star üstünlüğü göze çarpıyor. Gönüllüler ise bir kez kazanmıştı ve hayranlarından gelen mesajları okumuşlardı. All Star ise hem arkadaşlarından hem de hayranlarından gelen mesajları okuma fırsatı buldular. All Star’lar bu moralle oyuna çıkıp oyunları kazanıyordu. Ancak bundan sonra durumlar biraz daha farklı olabilir. Gönüllüler Takımı Nagihan’ın diğer tarafa geçmesi ve yeni güçlü iki yarışmacı ile daha enerjik bir takım olacağa benziyor.

Survivor 2018 16 mart günü iletişim oyunu kazanan takım henüz belli olmadı. Ancak burada Gönüllüler’in kazanacağını düşünüyorum. All Star’da yeni yarışmacılar ile daha farklı bir takım olacak ancak ilk konseyde yenilerin isimlerinin çıkacağını düşünüyorum. Gönüllüler İlletişim ödülü için daha fazla konsantre geleceklerdir. Bir bilgide Nagihan dışında Gönüllüler’e geçmek isteyen kişinin Murat olma ihtimalinin yüksek olduğunu söylemiştim. Son gelen bilgilerde Hilmicem’in ismi de geçiyor. Şu an bu ismi açıklamıyorlar. Ancak All Star üst üste bir çok yarış kazanırsa bu isim ortaya çıkacak. Sizce 16 Mart ödül oyununu kim kazanır? Gönüllüler’e Nagihan dışında kim geçmek istemiştir?

[saritext]Survivor 2018 17 Mart Cumartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 16 Mart İletişim Oyununda son durum 9-9. Gelen bir tüyoda Gönüllüler’in oyunu kazandığı bilgisi var. Bakalım sonuç ne olacak. Gelen tüyo yanlış çıktı. Oyunu All Star Takımı 10-9 kazandı ve aileleri ile mesajlaşma hakkı kazandı.

[mavitext]Survivor 2018 Nagihan Dışında Gönüllüler’e Kim Geçmek İstedi? Tıklayınız! [/mavitext]

Etiketler: 16 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 16 mart cuma iletişim ödülü kim kazandı survivor ödül oyunu 16 mart


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL