Survivor 2018 16 Nisan Kim Elendi? Sms Sonuçları Açıklandı mı?

Survivor 2018 16 Nisan Kim Elendi? Sms Sonuçları Açıklandı mı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2018’de heyecan kaldığı yerden devam ederken iki dokunulmazlık sonrası çıkan elenme adaylarından kimin elenceği merak konusu oldu. Survivor 2018’de sms sonuçları açıklandı mı? 16 Nisan Pazartesi günü kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu? Tüm bilgileri ve çarpıcı analizleri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 16 Nisan Kim Elendi? Sms Sonuçları Açıklandı mı?

Survivor 2018’de sms sonuçları açıklanıncaya kadar eleme ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Survivor 2018’de 16 nisan eleme gününe takımlar nasıl geldi? Survivor 2018’de iki dokunulmazlık oynanacak kuralından sonra 14 Nisan günü oynanan ilk dokunulmazlıkta Gönüllüler Takımı çok kötü bir mücadele verdi. İlk dokunulmazlığı Gönüllüler Takımı 10-3 gibi farklı bir skor ile kaybetti. Bu duruma neden olan en büyük etken ise; (burası benim görüşüm) Nagihan ve Birsen’in belki haklı oldukları bir konuda, haksız duruma düşerek Hakan ile tartışmaları oldu.

Gönüllüler ilk dokunulmazlığı kaybedince bireysel dokunulmazlık oynadılar ve Hilmicem kazandı. Ada konseyine geçildi ve ilk isim Cumali ismi çıktı. İkinci isim ise Hilmicem’in söylediği Hakan oldu. Bundan sonraki ikinci dokunulmazlık öncesi Hakan’ın konseyde söylenmesi iki takım içerisinde değerlendirme yapılmasına neden oldu. Hakan iddialı cümleler kurarak Cumali ve kendisinin elenmeyebileceğini söyledi. Ünlüler ise Hilmicem’in Cumali’yi göndermek veya dediği gibi kızlardan birini göndermek istememesinden kaynaklı Hakan ismini söylediğini dile getirdiler.

[mavitext]Survivor 2018 16 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de ikinci dokunulmazlığa geçildi ve Ünlüler’de daha önce sakatlanan Berna ve Ümit yoktu. Bu durum Ünlüler’i nasıl etkiler derken Ünlüler iyi bir başlangıç yaptı ve durumu 4-1’e kadar getirdiler. Oyun sonunda ise Ünlüler 10-4 skor ile ikinci dokunulmazlığı kazandılar. Gönüllüler oyundan ziyade konseye odaklanmış gözüküyorlardı. Çok fazla zorlamadılar. Kenarda ise hiç destek yoktu. Gönüllüler şimdi bir isim daha çıkaracaklar.

Gönüllüler Ada Konseyi öncesi kimi çıkarmaları gerektiği konusunda konuştular. Bir erkek mi yoksa kadın yarışmacı mı çıkarmalıyız kritiğini yaptılar. Konseyde Acun Ilıcalı önemli bir açıklama yaptı ve Ünlüler’den bir kişinin sakatlanarak elendiğini söyledi. Adaya veda eden isimin Berna olduğunu açıkladı. Gönüllüler oylamaya geçecek ve muhtemelen kadın yarışmacının elenmesinden kaynaklı bir kadın yarışmacının ismini yazacaklar. Üçüncü isim Damla çıktı. Gönüllüler bir strateji yaptı. Bu isimlerden Cumali’nin elenmesi bekleniyor. Siz bu üç isimden kimin gideceğini düşünüyorsunuz? Sizce kim gitmeli? 

[saritext]Survivor 2018 Ümit Karan Neden Oynamadı, Neden Yok? Tıklayınız![/saritext]

(Güncelleme) Survivor 2018 16 Nisan elenen isim Cumali oldu. Kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.

Survivor 2018 16 Nisan Tanıtım Videosu

Etiketler: 16 nisan pazartesi kim elendi survivor 2018 survivor 2018 adaya veda eden isim 16 nisan pazartesi survivor cumali mi hakan mı elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL