Survivor 2018 16 Nisan Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 16 Nisan Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma Dokunulmazlık oyunları sonrası Ödül oyunu ile devam ediyor. Peki 16 Nisan Ödül Oyunu’nu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 16 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı?

(Güncelleme) Önceden de belirttiğimiz gibi Gönüllüler Takım olduklarını düşündükleri anda bile 10-8’de oyunu bitirebiliyorlar. Tam takım olduklarında ise oyun kazanmaya başlayacaklar. Ünlüler ise Ümit’in yokluğunda da olsa oyun kazanmaya devam ediyor. Ünlüler Takımını tebrik ediyoruz.

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Gönüllüler takımı iki oyun kazandıktan sonra Ünlüler Takımı Gönüllüler’in daha fazla oyun kazanmasını engellemiş ve ada oyununu 5-2 galibiyet ile alarak konforlu yataklarında yatmaya devam etmişlerdir. Sonrasında bir ödül oyunu daha kazanan Ünlüler Takımı Gönüllüler’in daha fazla açılmasını engellemişlerdir. Gönüllüler ile Ünlüler arasında oynanan ilk Dokunulmazlık oyunu ise nefesleri kesti ve parkurun ardından yarışmacılar plastik topları taşımaya çalıştı. Bu oyunu Ünlüler Takımı kazandı.

Gönüllüler Takımı ilk dokunulmazlığı kaybettikten sonra bireysel dokunulmazlık oyunu oynadılar. Bireysel Dokunulmazlık oyunu sonrası Hilmicem oyunu aldı. Ada konseyinde ise Cumali ismi çıktı. Cumali ise konuşuruz yarın dedi. Hilmicem ise bu hafta kadın yarışmacı söylemek istemediğini bunun nedeninin ise kadın yarışmacı gönderdiğimizde oyunlarda sıkıntı yaşayabiliriz dedi. İki erkek yarışmacı arasında seçim yapması gerektiğini söyleyen Hilmicem Hakan Hatipoğlu ismini verdi. Böylelikle ilk elenme adayları Cumali ve Hakan ikilisi oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

Hakan yaptığı açıklamada ise bir yerde artık Hakan potada, beni kuvvetli görmeleri benim için iyi bir şey.. onlar için ilerde nasıl bir tehlike olduğumu bilsinler dedi. Eğer kalırsam onların güçlü gördüğü, göremediği tarafıyla güçlü bir Hakan mücadelesine devam edecek. Hilmi ise doğru eksilmemiz gerekiyor dedi. Hilmicem’in Hakan’ı yazmak ile Cumali’yi eleme fikrinde olduğu düşünülüyor. Ünlüler takımında kaybedilen iki oyun sonrası dağılmalar olsa da kazanılan oyunlardan sonra tekrar birliktelik sağlandı. Gönüllülerde ise dağılmalar daha da derinleşti.

Survivor 2018 16 Nisan Pazartesi günü  oynanacak oyununun kazananı ile ilgili kesin bilgiyi sonrasında bildireceğiz. Ancak kazanabilecek takım ile ilgili görüşlerimi bildirmek istiyorum. Benim son zamanlarda favorim Ünlüler Takımı oldu. Her ne kadar Gönüllüler arada oyun kazansa da Ünlüler kendisine çabuk geliyor. Gönüllüler’deki bu takım olamama durumu olduğu sürece Gönüllüler’in bu yenilgileri devam edecektir. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? 

[saritext]Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 48. Bölüm Tanıtımı

Etiketler: ödül oyunu 16 nisan pazartesi kim kazandu sorvıyvor 2018 ödül oyunu kim kazandı 16 nisan survivor 2018 ödül oyunu 16 nisan pazartesi kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL