Survivor 2018 16 Şubat Hakan Neden Sakatlandı? Oynayabilecek mi?

Survivor 2018 16 Şubat Hakan Neden Sakatlandı? Oynayabilecek mi?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·23:21 Şubat 15, 2018

Tv 8 ekranlarında yayınalan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken 16 şubat ödül oyununda talihsiz bir olay yaşandı ve Hakan Hatipoğlu sakatlandı. Çok kötü bir sakatlık geçiren yarışmacı hemen hastaneye kaldırıldı. Peki Hakan Hatipoğlu neden sakatlandı? Oynayabilecek mi? Durumu ne? Tüm bildileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 16 Şubat Hakan Neden Sakatlandı? Oynayabilecek mi?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018'de heyecan kaldığı yerden devam ederken 16 şubat 2018 cuma fragmanı yayınlandı. Fragmanda Hakan Hatipoğlu oyun esnasında sürünürken bacağını sürtmüş veya sert bir şekilde çarpmış ve ciddi bir sakatlık geçirdiği görülmektedir. Hakan Hatipoğlu acı içinde kıvranırken bağırmaya başlamış ve çevresindeki arkadaşaları ise endişe ve korku içinde bekleyişlerini sürdürmüşlerdir.

Hakan Hatipoğlu'nun sakatlanması ile birlikte doktor hemen müdehale etmiş ve ambulans gelerek Hakan Hatipoğlu'nu bulunduğu yerden götürmüşlerdir. Hakan Hatipoğlu'nun oynayıp oynamayacağı ve Survivor 2018'e devam edip etmeyeceği ise doktor kontrolü ve çekilen röntgen sonuçlarına göre belirlenecek. Eğer ciddi bir sakatlığı varsa iyileşebilecek düzeyde ise oyunlara devam edebilecektir. Peki Survivor'da bu gibi durumlarda ne yapılıyor?

[saritext]Survivor 2018 Hangi Günler? Ne Zaman Final Yapacak? Tıklayınız![/saritext]

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2018'de daha önce uygulanan yöntemler geçerli olacaktır. Daha önceki uygulamalarda oyuncu sakatlanırsa kendini iyi hissedebileceği ve ileri yakın bir tarihte oynayabileceğini düşünürse Survivor'a devam ediyor. Bu durum Birleşme Partisine kadar devam ederse yerine yeni bir oyuncu takviye edilecektir. Hakan Hatipoğlu'nun sakatlığı ile ilgili son gelişmeleri bildireceğiz. Hakan Hatipoğlu yarışmada ağ ile örülü tünele girerken parmağı takıldı ve parmağı çıkmış olabilir. Bu durumda en az 2 hafta oynamayacaktır.

[saritext]Survivor Hakan'ın Sakatlığı İle İlgili Son Bilgiler? Tıklayınız![/saritext]

[mavitext]Survivor 2018 16 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Hakan Sakatlık Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=gelpKgwC7zY

Yorum yaz