Survivor 2018 16 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne Oldu?

Survivor 2018 16 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

Acun Ilıcalı’nın sunumu ile gerçekleşen Survivor 2018 yeni oyunlar ve yeni yüzler ile devam ederken bu sene daha farklı bir konsept ile ekranlara geldi. Bir tarafta daha önce All Star’larda oynamış All Star takımı ile yepyeni isimlerden oluşan Gönüllüler Takımı Survivor 2018 ter döküyor. Bol miktarda Ödül Oyunu izleyeceğimiz Survivor 2018’de 16 Şubat Cuma günü de ödül oyunu oynanacak. Peki 16 şubat cuma günü oynanacak olan Ödül Oyunu’nu kim kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 16 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne Oldu?

Survivor 2018’de ödül oyunları büyük önem kazandı. Zira bu sene bir tek Dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bu da ödül oyunlarının önemini bir kat daha artırdı. Ödül oyunlarından sonra da mini ödül oyunları oynandığını düşünürsek bir hafta boyunca 10 oyun oynanıyorsa bunun 9’u ödül oyunu olacak. Bunun öneminin farkında olan yarışmacılar büyük bir performans göstermeye çalışıp ödülleri kazanmak için ter döküyorlar.

Survivor 2018’de yaklaşık büyük olarak ödül oyunu 4 tane oynandı. Bunların 3’ünü All Starlar kazandı. Son oyunda ise All Starlar 10-5 gibi bir farkla kazandı. Ödül olarak poğaça kazandılar. Survivor Ekstra yorumcularından Kemal Bey Gönüllüler’in 15 şubat ödül oyununu kaybetmelerinin en büyük nedeninin tecrübe eksikliği olduğunu dile getirdi. Gönüllülerin 2 hafta sonra daha iyi hale geleceğini söyledi. Diğer bir yorumcu Murat Bey ise Gönüllüler’de Gamze ile ilgili keşke evde yemek yapsaydı yorumunda bulundu ve Ecem’e yapılan haksızlığın Gönüllüler’in 15 şubattaki ödül oyununu kaybetmesine neden olduğunu belirtmiştir.

[mavitext]Survivor Hakan Neden Sakatlandı? Oynayabilecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de Gamze Aksu ile ilgili olarak mental olarak bir yorgunluk olduğunu belirten Furkan Dede’nin bu yorumunu onaylayan Kemal Bey, Gamze’nin takımda kalması ve Ecem’in All Star’a gönderilmesi ile ilgili Ecem’in Göz6’ından gelen oy potansiyelinden korkulmasının olduğu ve Ecem’in gitmesi ile ilgili tüm soruların cevabının Ramazan’da olduğunu belirtmiştir.

16 Şubat Ödül Oyunu fragmanında ise Hakan Hatipoğlu sakatlığının şoku yaşandı. Hakan Hatipoğlu oyun esnasında ciddi bir sakatlık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Hakan’ın oyunlara dönüp dönmeyeceği ile ilgili açıklama bekleniyor. 16 şubat ödül oyununun kimin kazanacağını oyun sonrası göreceğiz. Ancak bu oyununda favori takımı All Star olacaktır. Hakan’ın da sakatlanması ile Gönüllüler’in moralinin iyice bozulacağı ve oyunu kaybedeceğini düşünüyorum. Tam tersi bir etki ile kazanma ihtimalleri de bulunuyor.

16 Şubat Ödül 2 Sandeviç olurken, oyunu All Star Takımı 10-7 kazandı. Oyunun kazanılmasında Murat ve Merve’nin büyük payı oldu.

[saritext]15 Şubat Reyting Sonuçları? Survivor Reytingleri? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 16 Şubat Ödül Oyunu Fragmanı

Etiketler: 16 şubat ödül ne olacak 16 şubat ödül oyunu kazanan takım 16 şubat ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL