Survivor 2018 17 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Damla Neden Ağladı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından Survivor 2018 için son 12 gün kaldı. Yarışmacılar büyük finale giden yolda hızlı bir şekilde adaya veda edecekler. 9 kişi arasından 5 kişi Kıbrıs finaline gitme şansı yakalarken diğer 4 kişi yaklaşık bir haftalık süre içinde yarışmadan elenecek. Survivor 2018 17 haziran pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren reytingler alt üst eden Survivor 12 sonra ekran macerasını sonlandırıyor. Şimdi herkesin merak ettiği konu 29 haziran cuma şampiyon kim olacak? Survivor’ın 12. sezonunda şampiyonlar listesine adı yazılan kişi kim olacak? Survivor 2018 17 haziran pazar bütün yarışmacılar için önemli ve kritik bir dokunulmazlık oyunu oynanacak.

17 haziran dokunulmazlık oyununda Damla ve Turabi ne yazık ki yine performans gösteremeyecek. İki önemli yarışmacı dokunulmazlık oyununda mücadele veremeyecek fakat eleme adayı olarak gösterilecek. Damla ve Turabi’nin sakatlığı yarışlarda özellikle kadınlarda büyük sıkıntılar yaşattı.  Kadınlardan sadece Nagihan ve Sema’nın karşılaşmasını izliyoruz.

Dün akşam oynanan ödül ve sembol oyunları yine yarışmacılar arasında nefes kesen bir karşılaşma yaşanmasına neden oldu. Nagihan kadın yarışmacılar arasında ödülün sahibi olurken erkeklerden Hilmicem oldu. Nagihan yanında Hakan’ı götürdü. Hilmicem ise Anıl’la gitti. Bu dört yarışmacı sevdiklerinin sesini duyarken diğerleri adalarından oyunun yorgunluğunu attı. Sembol oyunu sonucunda Anıl’ın 3 sembolü Nagihan’ın ise 2 sembolü oldu.

Sembol oyunları yarışmacılar için oldukça önemli. Çünkü sembol oyunları sonucunda en çok sembolü olan yarışmacı Kıbrıs finaline doğrudan gitmek için biletini alma şansı yakalayacak. Bu isim büyük ihtimal Anıl olacak. Yarışmanın başında gönüllüler takımından bugüne kadar gelmeyi başaran tek isim Anıl. Anıl gerçekten üstün bir başarı sergiledi. Bizim düşüncemiz Anıl’ın Kıbrıs finalini sonuna kadar hak ettiği yönünde.

Survivor 2018 17 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtına gelince  kadınlardan Nagihan erkeklerden Adem oldu. Ardından gerçekleşen ada konseyinde Damla’nın göz yaşlarını tutamadığı ve ağladığını görüyoruz. Damla sakatlığı nedeniyle yarışlarda yer alamadığı için zor günler geçiriyor. Bu yüzden duygularına hakim olamadı.

 

Etiketler: 17 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı survivor 2018 17 haziran dokunulmazlığı kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL