Survivor 2018 17 Mart Cumartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 17 Mart Cumartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken 17 Mart Cumartesi ödül oyunu en çok merak edilen oyunlardan birisi oldu. 16 Mart İletişim Oyunu sonrası oynanan ödül oyununda kim kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 17 Mart Cumartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 son yapılan değişikliklerle çok daha heyecanlı ve merak edilir hale geldi. Bu durumu aldığı reytinglerle da görebiliyoruz. Özellikle All Star takımının üst üste aldığı zamanlarda izleyiciler de oyunlardan bir zevk alamamaya başlamış, Survivor’un izlenme oranlarında düşüşler gözlenmişti. Ancak ilk değişiklik ile Survivor daha heyecanlı oldu. Nagihan’ın karşı takıma geçmesi ile birlikte ilk oyunda Gönüllüler’in kazanması, üstelik dokunulmazlığı kazanmaları izleyicinin gözünü tekrardan Survivor’a yönetletmesini sağladı.

Batuhan ve Mustafa’nın yanında Elif ve Yiğit’in de takıma dahil olması ile birlikte Survivor başa baş mücadelelerin yaşanmasını sağlarken, oyunlarda artık fark açılmıyor. Son 3-4 oyunda skorlar 9-9’u gösteriyor ve son oyunu alan mücadeleyi ve ödülü kazanıyor. Bu durum takımların ne kadar denk hale geldiğini gösteriyor. Oyunlar daha mücadeleci ve daha sonucu merak edilen bir hal almış durumda. Son dokunulmazlığı kaybeden All Star Takımı ilk defa bir ismi eledi. Elenen isim All Star’ın belki de adanın en çok tartışılan ismi Nihat Doğan oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Türkiye Yunanistan Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

17 Mart Ödül Oyun’u öncesi takımların son durumuna bakacak olursak; İletişim oyununda Murat Ceylen ve Merve Aydın sakatlıklarından dolayı oynayamadılar. Gönüllülerde ise Cumali su oyunu olması ve denizin derin olması nedeniyle All Star tarafından seçilmedi. Başa baş giden mücadelede skor 9-9’a kadar geldi ve son oyunu alan All Star mücadeleyi kazanarak ailelerinden gelen fotoğraflı mesajları okuma fırsatı buldu. Son gelen 4 yarışmacıdan göze çarpan İpek oldu. İpek iyi bir başlangıç yaptı ve sanki geçen senenin devamıymış gibi kaldığı yerden oyunlarda mücadele ediyor.

İletişim Oyunu’nda yaşanan bir talihsizlik ise yürekleri ağızlara getirdi. Funda bir anda boğulma tehlikesi ile karşı karşıya kalırken olaya hemen görevliler müdahale etti ve Funda’yı kurtardı. Funda sonradan devam edemedi. 17 Mart Ödül Oyunu’nun da ise yarışmacılar arkalarına takılı arabalar ile kum torbalarını finişe kadar toplayıp finişte iki kum torbasını basket atan oyunu da kazanacak. 17 Mart Ödül Oyunu’nda Hakan Hatipoğlu’da yarışacak. Hakan’ın performansı merak konusu iken benim düşünceme göre yanlış bir oyun seçilmiş. İnşallah bir sakatlık yaşamaz.

[saritext]Survivor 2018 Batuhan Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

All Star’dan Yiğit ise oyun esnasında sakatlandı. Omzundan sakatlanan Yiğit’in imdadına arkadaşları koştu. 17 Mart Ödül Oyunu’nu kazanan takım henüz belli olmamakla birlikte benim düşüncem bu oyunu All Star’ın kazanacağı yönünde. Sizler 17 Mart Cumartesi oynanacak olan Ödül Oyunu’nu kimin kazancağını düşünüyorsunuz?

[saritext]Survivor 2018 18 Mart Dokunulmazlık Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de 17 Mart Ödül Oyununu kazanan takım 10-8 skor ile All Star kazandı. 

[mavitext]Survivor 2018 Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 17 Mart 26. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 17 mart kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 17 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 26. bölüm fragmanı survivor 2018 ödül oyunları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL