Survivor 2018 17 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sürpriz Ödül Ne?

Survivor 2018 17 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Sürpriz Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ederken yarışmacıların finale giden yolda hırsları daha çok artıyor. Survivor 2018 17 mayıs oynanan ödül oyunu sırasında yarışmacıların ne kadar kazanma hırsıyla dolu oldukları yaşanan gerilimlerden de anlaşılıyor. Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı? Bu akşam ödül oyununda neler yaşanacak?

Survivor 2018 birleşme partisinin ardından heyecanlı dakikalar yaşanmaya başladı. Yarışmacılar adalarına gelir gelmez ödül oyunları için hızlı bir maratona başladı. Oynanan ilk ödül oyunların büyük çoğunluğunu gönüllüler kazandı. Survivor 2018 17 mayıs perşembe kıyasıya bir mücadelenin sahne olduğu ilk  ödül oyunu sonucunda kazanan takım ünlüler oldu. Gönüllüler takımının ikinci ödül oyununu kazandı.

Finale sayılı günler kala gönüllüler ve ünlüler takımı bütün oyunlara daha hırslı ve azimli çıkıyor. Kıran kırana bir rekabetin söz konusu olduğu Survivor’da sona yaklaşırken yarışmacılar arasında gerginlikler de kaçınılmaz oluyor. Bu akşam gerçekleşen karşılaşmada Mustafa Kemal ve Hilmicem arasında yaşanan gerilim tüm dengeleri alt üst etti.

Hilmicem gibi sakinliği ile tanınan bir yarışmacının bu ani çıkışı herkesi şaşırtırken onu korumak isteyen Murat’ın  da olaya dahil olmasıyla işler iyice çığırından çıktı. Survivor 2018 17 mayıs oyun dışında yaşanan kavgalar ve tartışmalarla da çok konuşulan bir akşam oldu. Survivor’da defalarca yer almasına rağmen her hangi bir taşkınlığına yada sesini yükselttiğine tanık olmadığımız Hilmicem’i bu kadar kızdıran neydi?

Mustafa Kemal oyunu tamamladıktan sonra beachteki yerini alırken Hilmicem’e onu kızdıracak bir söz attı. Bunu duyan Hilmicem sen benimle böyle konuşamazsın diyerek ani bir çıkış yaptı. Hilmicem, Mustafa Kemal’den aldığı cevap üzerine Mustafa Kemal’in üzerine yürüdü. Tartışma kavga boyutuna gelince olaya Murat dahil oldu. Ve bu sefer Murat ve Mustafa Kemal arasında tartışmalar yaşandı. Ortalık iyice karışınca diğer takım arkadaşlarının müdahalesiyle olaylar duruldu.

Survivor 2018 17 mayıs perşembe oynanan ödül oyunu soluksuz izlenecek. Çünkü hem parkur oldukça eğlenceli ve uzun hem de yarışmacılar çok hırslı ve azimli. Survivor tarihinin en zorlu mücadelelerini izlerken seyirciler olarak büyük keyif alıyoruz. Ayrıca Turabi’nin ünlüler takımından bağımsız hareket etmesi takımın oral ve motivasyonunu iyice bozmaya başladı.

Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununda yaşananlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Hilmicem ve Mustafa Kemal kavgasında kim daha haklı? 

Etiketler: survivor 2018 17 mayıs ödül ne survivor 2018 17 mayıs ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL