Survivor 2018 17 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 17 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarında yayınlanan reytinglerin birincisi Survivor 2018 yeni bir ödül oyunu ile ekranlarda olacak. Özellikle son ödül oyunlarında All Starlar’ın üstünlüğü ile devam etmesinin ardından bu oyun çok büyük bir öneme sahip olacak. Peki 17 Şubat ödül oyununu kim kazanacak? Ödül ne olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 17 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 kaldığı yerden tüm hızı ile devam ederken yarışmada heyecan kaldığı yerden devam ediyor. All Starlar’ın üst üste aldığı galibiyetler ile Gönüllüler’in moralini iyice bozarken Gönüllüler bir an önce güçlerini toparlamak zorundalar. Ecem Karaağaç’ı All Star’a gönderen Gönüllüler ilk oyunlarındaki takım görüntüsünden çok uzaklaştılar. Bunun nedeni ise kendi aralarında kavga ve tartışmaların çoğalmış olması olarak gösteriliyor.

Gönüllüler Takımı şu an bölünme aşamasına gelmiş durumda. Bir tarafta Ramazan ve ekibi varken diğer tarafta Hakan Hatipoğlu, Cumali ve Marcus bulunuyor. Cumali ile diğer Anıl ve Melih’in ise araları bir hayli kötü duruma gelmiş durumda. Cumali sürekli kendi yaptıklarının doğru olduğunu söyleyerek adeta takım arkadaşlarına meydan okudu. Cumali kendisini güçsüz olarak gören arkadaşlarına sitem edip tek gerçeğin kendi gerçeği olduğunu dile getirdi.

[mavitext]Survivor 2018 Ne Zaman Final Yapacak? Tıklayınız![/mavitext]

Survvior 2018’de 16 şubat cuma günü oynanan ödül oyununda kazanan takım 10-7 skor ile All Star olurken oyunda Hakan Hatipoğlu sakatlandı. Hakan Hatipoğlu sakatlığı ciddi olduğu için hastaneye kaldırılırken durumu hakkında ise bilgi verilmedi. Hakan Hatipoğlu’nun gitmesi ile bir ara oyunu 7-5’e getiren Gönüllüler üst üste yenilgiler alarak ödüle veda etti. Ödül ise sandeviç olmuştu.

Survivor 2018’de 16 şubat oynanan Ada Oyunu’nda ise All Star takımı büyük bir başarı gösterdi ve 5-1’lik skor ile oyunu aldı. Bu durum Gönüllüler’in moralini iyice bozarken Hilmicem ve Adem gösterdikleri performans ile takım arkadaşları tarafından tebrik edildi. 17 Şubat Ödül Oyunu’nu ise kazan takım henüz belli olmadı. Ancak All Star’lar şu an çok iyi bir performans gösteriyor. Fragmanda Turabi’nin bir açıklaması var. Eğer bu açıklama oyundan sonra yapılmışsa oyunu All Star takımı kazanmıştır. Kesin sonuç belli olduğunda buradan bilgi vereceğiz.

Survivor 2018 17 Şubat ödül 3 adet top kek olurken kazanan takım All Star oldu. All Star ezici bir skorla sonuca gitmesini bildi.

[saritext]Survivor Hakan Neden Sakatlandı? Oynayabilecek mi? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 17 şubat cumartesi survivor hangi oyun oynandı 17 şubat survivor 2018 kim kazandı survivor 17 şubat ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 6. bölüm kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL