Survivor 2018 18 Haziran Kim Elendi? 102. Bölüm Kim Gitti?

Yazar: Emre Survivor 2018

Ekranların reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor’da bir sezonun daha sonuna yaklaşıldı. Büyük final için son 11 gün kalırken bu akşam önemli bir veda konseyi yaşanacak. 4.5 aydır çok emek veren adeta açlık sınırında yaşayan yarışmacılardan eleme potasında yer alan Turabi, Sema ve Murat arasından adaya veda eden isim kim olacak? Survivor 2018 18 haziran pazartesi kim elenecek? 

4.5 ay boyunca bütün yarışmacılar yeri geldi aylarca aç kaldı yeri geldi yorgun bir şekilde üst üste oyunlara çıktılar fakat hiç bir zaman yılmadan Survivor’da ki zorlu savaşlarına devam ettiler. Zaman zaman yaşadıkları sakatlıklar nedeniyle yarışmadan ayrılanlar ya da uzun süre yarışamayanlar oldu. Yarışmanın başından itibaren yer alan Melih sakatlığı nedeniyle doktor kararıyla yarışmadan diskalifiye olmuştu. Onun ardından Batuhan da kendi isteğiyle Survivor’dan ayrılmıştı. Hemen ardından Berna bacağındaki önemli sakatlıktan dolayı çok istekli geldiği Survivor’dan göz yaşları içinde ayrılmak zorunda kalmıştı.

Geçmişe dönüp baktığımızda 4.5 aylık serüvende bir çok önemli gelişme yaşandı. Gönüllüler ve ünlüler takımı arasındaki performans dengesi o kadar kötüydü ki takımlar yeniden oluşturdu. Tartışmalar kavgalar ve büyük ödüller derken yine heyecan dolu bir dönem geçirdik.  Survivor 2018 için anlatılacak, tartışılacak ve hatırlanacak olaylar saymakla bitmez bu yüzden Survivor 2018 18 haziran kim elendi sorusunun yanıtına gelelim.

Survivor 2018 17 haziran oynanan dokunulmazlık oyunu sonucunda belirlenen Sema, Murat ve Turabi arasından umutlarına veda eden ve şampiyonluk hayalini kaybeden isim kim olacak? Survivor 2018 17 haziran pazar akşamı nefes kesen bir mücadele sonucunda dokunulmazlığı kazanan isim kadın yarışmacılar arasından Nagihan olurken erkek yarışmacılardan Adem oldu. Adem 4 gönüllüler erkeklerini hepsini yendi. Ve alnının teriyle dokunulmazlık kolyesini aldı.

Hemen akşamında gerçekleşen eleme konseyinde Adem ve Nagihan eleme adayı olarak çıkmama hakkını yakalarken birer kişinin ismini de eleme adayı olarak gösterdiler. Yarışmacıların kendi aralarında yaptıkları oylamada ise gönüllüler takımdan Sema hariç herkes Turabi’nin ismini yazdı. Ve eleme adayı olarak oy çokluğuyla Turabi çıktı. Böylece eleme potası belirlenmiş oldu.

Survivor 2018 18 haziran pazartesi kim elendi sorusunun yanıtına gelince büyük ihtimal halk oylamasında en düşük oy alan ismin Sema oldu. Sizin görüşlerinizi nedir? 

Etiketler: 18 haziran survivordan kim elendi survivor 2018 18 haziran kim elenecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL