Survivor 2018 18 Haziran Murat Ceylan Neden Yok?

Survivor 2018 18 Haziran Murat Ceylan Neden Yok?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 18 Haziran oynanan ödül oyunu sırasında Murat Ceylan’ın oyun alanında olmaması izleyenleri meraklandırdı. 18 Haziran ödül oyununda Murat ceylan neden yok Murat Ceylan’a ne oldu işte detaylar.

18 Haziran pazartesi akşamı takımlar muhteşem bir ödül için oyun alanında yerlerini aldılar fakat bu yedi isim arasında Murat Ceylan olmaması dikkat çekti. Alp kırşanın yaptığı açıklamaya göre Murat’ın çenesinde oluşan rahatsızlık nedeniyle hastanede tedavi altında olduğunu Ve bu nedenle bugünkü yarışmada yer alamayacağını açıkladı.

eleme potasında olan Murat Ceylan’ın veda konseyinden önce oynanan son ödül oyununda yer almaması hayranlarını ve fanlarını üzdü. Murat ceylan eğer bu akşam elenmez ise  bundan sonraki diğer oyunlarda mutlaka yer alacak. Çünkü rahatsızlığının Önemli derecede olduğunu düşünmüyoruz.

Survivor 2018’de sakatlıklar bitmek bilmiyor damla ve tur abinin ardından şimdi de Murat Ceylan sakatlandı. Tam kadro dokuz kişi olan Survivor’da uzun zamandır sadece yedi kişi performans gösteriyordu 18 Haziran pazartesi akşamı yapılan ödül oyununda Murat Ceylan’ın olmaması Bu sayı altıya düşürdü.

Survivor 2018’in favori isimlerinden Murat Ceylan 18 Haziran pazartesi akşamı veda konseyinden önce düzenlenen ödül oyununda ne yazık ki çenesindeki rahatsızlığından dolayı yer alamayacak.

Murat Ceylan adına çok üzüldük umarız önemli bir sorun yoktur ve en kısa zamanda arkadaşlarının yanına döner.  Eleme potasında olan Murat Ceylan’ın Survivor macerası bitecek mi yoksa kaldığı yerden devam edecek mi bu akşam ödül oyununun ardından gerçekleşen eleme konseyinde belli olacak.

Murat Ceylan sizce elenecek mi? 

Etiketler: Murat ceylan neden yok Murat Ceylan'a ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL