Survivor 2018 18 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 18 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018 18 Haziran heyecan dolu bir ödül öğünü izleyenleri bekliyor. Yarışmacılar zorlu bir parkurda güzel bir ödül için her şeyini ortaya koyuyor. Yarışmacıları zorlayan  İzleyenleri heyecanlandıran  18 Haziran pazartesi ödül oyununu kim kazandı?

Bu akşam gerçekleşecek olan veda konseyinden önce yarışmacılar yine bireysel ödül  oyunu için parkurda zorlu bir mücadele verecek. Kadınlardan  Nagihan ve Sema erkeklerden adem Murat Hakan Anıl ve hilmicem güzel ödülün sahibi olabilmek için varını yoğunu ortaya koyacak. Alp Kırşanın sunumuyla ekrana gelecek olan ödül oyununda yarışmacılar çok ter  dökecek.

Yarışmacılardan Sema Turaabi ve Murat ödül oyununda oldukça stresliler çünkü bu üç yarışmacı bu akşam adaya veda eden isimlerden biri olabilir. Dün gerçekleşen eleme konseyinde bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem eleme adayı olarak Murat’ın ismini verdi.

Kadınlardan bireysel dokunulmazlık kolyesini sahibi olan nagehan ise Sema’nın ismini verdi. Sema elime potasına gireceğini bildiği için Adem den eleme potası için Murat’ın ismini vermesini istedi. Murat’ın oy potansiyelinin düşük olduğunu düşünen Sema bu sayede fotodan çıkabileceğini planladı.

Elime potasına giren Murat ise oldukça üzüldü. Fakat survivorın bir yarışma olduğunu ve mutlaka birilerinin evlenmek zorunda olduğunun farkında olduğunu dile getirdi.

Şu anda bütün yarışmacıların halk oylaması sonucunda oluşan sıralaması belirlendi yarışmacılar en son yapılan halkoylamasında en düşük oyu alan isim olursa adaya ve hayallerine veda edecek.

Yarışmacılar 4:30 aydır yürüttükleri survivor macerasını sona yaklaşmışken Kıbrıs’a kadar götürmek istiyor. Fakat şuan survivor da toplam dokuz yarışmacı var bunlardan sadece beş tanesi Kıbrıs’a gitme şansını yakalayacak. Ve büyük final tarihi açıklandı. 29 Haziran Cuma akşamı survivorın 2018 şampiyonu açıklanacak.

Onun öncesinde bu akşam heyecanlı bir ödül oyunu için yarışmacılar parkurda mücadele verecek. Survivor da oyunlar bireysele döndüğü için kimin kazanacağını tahmin etmek oldukça güç.

bizim tahminimiz bu akşam yapılacak olan ödül oyununda kazanan isim erkeklerden Anıl oldu. kadınlardan ise Nagehan oldu. 2. Ödül oyununu kazanan isim de Anıl oldu.

Etiketler: 18 haziran survivorda ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 18 haziran ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL