Survivor 2018 18 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları Kim Oldu?

Survivor 2018 18 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları Kim Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Dokunulmazlık Oyunları büyük önem taşıyor. Her hafta bir kişinin adaya veda ettiği Dokunulmazlık Oyunları’nda kazanan takım merak ediliyor. Peki 18 Mart Pazar günü oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nu kim kazandı? Hangi takımdan kim elenme adayı olarak çıktı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 18 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 

Survivor 2018’de Dokunulmazlık Oyunları kıyasıya bir mücadele içinde geçerken All Star Takımı’nın üstünlüğü bulunuyor. Gönüllüler Takımı sadece geçen hafta kazanmış ve ilk defa aralarından bir ismi yazmak ve göndermek zorunda kalmamıştı. Bu hafta büyük rekabetin yaşanacağı aşikar. Zira Gönüllüler artık eski Gönüllü değil. Daha hırslı, daha güçlü ve daha azimliler. All Star ise istediği zaman neleri başarabileceğini gösterdi.

Survivor’da Bu zamana kadar 4 isim Dokunulmazlık Oyunlar’ı sonrası adaya veda etti. İlk olarak Marcus adaya veda ederken, ikinci hafta Gizem adaya veda etti. Gönüllülerde 3. isim ise sonradan İpek ile birlikte Gönüllüler’e dahil olan Emre oldu. Gönüllüler’den 3 isim giderken All Star’dan bir isim geçen hafta adaya veda etti. Bu isim ise yaptıkları ve konuştukları ile bazı kesimlerden eleştiri bazı kesimlerden takdir alan Nihat Doğan oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Yiğit’e Ne Oldu? Oynayabilecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor’da Gönüllüler ve All Star 18 Mart Dokunulmazlık için kıyasıya mücadele edecek. Bu oyunu kim kazanır şu na kestirmek mümkün olmamakla beraber All Star’ın kazanma ihtimali yüksek duruyor. Eski bir oyun olacağını ve bu oyuna aşina olan All Star’ın oyunu alacağını düşünüyorum. Bizler her iki takımı kaybetmiş gibi düşünüp ona göre isimleri belirleyelim.

Survivor 2018 Elenme Adayları Kim Oldu?

Survivor 2018’de elenme adayları belli olmamakla beraber kimlerin isimleri çıkar bunu bir değerlendirelim. Eğer oyunu All Star kaybederse; yeni gelen isimler dokunulmaz olacaktır. Bu yüzden eski isimlere bakacak olursak, Sahra, Murat ve Merve isimlerinin çıkacağını söyleyebiliriz. Ancak Turabi geçen hafta Damla’yı söylemişti. Eğer bireysel dokunulmazlığı Turabi alırsa tekrar söyleyebilir. Onun dışında tüm isimler mecburiyetten söylenecektir.

Survivor 2018’de Gönüllüler kaybederse; bireyseli almazsa, İpek, Cumali, Yağmur veya Birsen isimleri çıkabilir. İpek bireyseli alırsa Yağmur isimini söyleyebilir. Cumali alırsa kimi söyleyeceği kestirilemez. Yağmur alırsa İpek ve Cumali isimleri çıkar. Görüldüğü gibi muhtemel elenme adayları bu isimler olacaktır. Siz bu oyunu kimin kazanacağını ve elenme adaylarının kim olacağını düşünüyorsunuz?

[saritext]Brileşme Partisi Ne Zaman? Kimler Kalacak? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanan takım All Star oldu. (10- 5) Gönüllüler kendi arasında Bireysel Dokunulmazlık Oynayıp aralarından en az 3 aday çıkaracaklar. 

Etiketler: 18 mart dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 18 mart pazar kim kazandı survivor 2018 son dokunulmazlık oyunu kazanan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL