Survivor 2018 18 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Nagihan Neden Ağladı?

Survivor 2018 18 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Nagihan Neden Ağladı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de adrenalin ve heyecan dolu bir bölüm daha izleyenleri bekliyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018 18 mayıs cuma ödül oyunu kim kazandı? Nagihan neden ağladı? 

Survivor 2018 18 mayıs cuma akşamı yayınlanan bölümde ödül oyunu için kıyasıya bir mücadeleye giren gönüllüler ve ünlüler takımı yine nefes kesen bir karşılamaya sahne oldu. Bu akşam oynanan ödül oyununda Alp Kırşan’ın ödülü açıklamasıyla yarışmacılar kendine geçti. Özellikle açlıktan bitkin ve halsiz olan ünlüler takımı ödülü kazanmak zorundaydı.

Survivor 2018 18 mayıs ödül oyunu yine nefes kesti. Bu sefer parkurda farklı engeller ve bariyerler vardı. Özellikle tünel bariyerinde yarışmacılar çok zorlandı. Parkuru erken bitirmek takımlarına puan getirmek için yeterli olmadı. Parkuru tamamlayan yarışmacının atışları hızlı ve isabetli yapması gerekiyordu. Survivor 2018 18 mayıs ödül oyununu kim kazandı sorusunun cevabını verelim. Oynanan iki ödül oyununu da gönüllüler takımı kazandı. Survivor tarihinin en zorlu ve efor gerektiren parkurlarını 2018 sezonunda izledik.

Survivor 2018 18 mayıs Nagihan neden ağladı? Yarışmada son günlere doğru hızla ilerlerken yarışmacıların psikolojileri alt üst olmuş durumda. 100 gündür ailelerinden ve evlerinden uzak olan yarışmacılar çok gergin. Bu gerginlik de oyun alanında tansiyonun yükselmesine ve tartışmaların yaşanmasına neden oluyor.

Bu akşam oynanan ödül oyunu sırasında Nagihan ve Mustafa Kemal arasında ipler iyice gerildi. Mustafa Kemal Nagihan’a sözlü sataşmada bulundu. Bunu duyan Nagihan, Mustafa Kemal’i sert bir şekilde uyardı. Bunun üzerine ikili arasında tartışma yaşandı. Ümit Karan’ın Nagihan’a gülmesiyle ortam iyice gerildi ve Nagihan bana gülemezsin diyerek Karan’ın üzerine yürüdü. Takım arkadaşlarının müdahalesiyle Nagihan ve Ümit Karan arasındaki kavga son buldu.

Oyundan sonra yarışmacıların yorumları alınırken Turabi söz hakkı istedi ve belki takım arkadaşlarım bana katılmıyordur fakat ben onlar adına Nagihan’dan özeür dilerim dedi. Bunu duyan Nagihan daha fazla kendini tutamadı ve ağlamaya başladı. Nagihan’ın bu duygusal anlarında arkadaşları teselli de bulundu. Survivor 2018 18 mayıs cuma heyecan, adrenalin ve aynı zamanda gergin bir akşam yaşandı.

Mustafa Kemal dün de Hilmicem ve Murat’la kavga etti. Ortamı iki gündür olağanüstü bir şekilde bozan Mustafa Kemal’e artık birinin dur demesi gerekiyor.

Nagihan neden ağladı sorusunu da sizler için yanıtladık. Sizce yaşananlarda haklılık payı kimin? 

Etiketler: survivor 2018 18 mayıs ödülü kim kazandı survivor 2018 nagihan neden ağladı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL