Survivor 2018 19 Mart Pazartesi Kim Elendi? İpek mi? Birsen mi? Ramazan mı?

Survivor 2018 19 Mart Pazartesi Kim Elendi? İpek mi? Birsen mi? Ramazan mı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada 18 Mart günü Dokunulmazlık Oyunu oynandı. Büyük mücadelenin yaşandığı oyunda kaybeden Gönüllüler takımdan kim adaya, hayallerine veda edecek? Survivor 2018’de 19 Mart Pazartesi günü elenen isimin kim olduğu hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 19 Mart Kim Elendi? İpek mi? Birsen mi? Ramazan mı?

Survivor 2018 ‘de Dokunulmazlık Oyunları büyük önem taşıyor. Her hafta bir yarışmacının veda etmesinden önce oynadığı son oyun olan Dokunulmazlık Oyunlar’ında All Star’ın 3, Gönüllüler’in ise 1 galibiyeti bulunuyordu. Bu akşam oynanacak olan Dokunulmazlık ile bu sayılar değişecek. All Star’dan sadece Nihat Doğan Survivor’a veda ederken, Gönüllüler’den Marcus, Gizem ve Emre adaya veda etti.

Survivor’da Dokunulmazlık öncesi yarışmacılar bu oyunu muhakkak almaları gerektiğini söyleyerek oyunun öneminden bahsettiler. Dokunulmazlık öncesi Sema ile Gönüllüler arasında bir tartışma yaşandı. Funda geçen oyunda boğulma tehlikesi yaşayınca bu oyunda da oynamak istemedi ve doktor raporu ile oynamamaya karar verdi. Bu durumu All Star’a bildiren Acun Ilıcalı Sema’dan Gönüllüler Takımın’a verdiği tepkiyi dinledi. Sema bu duruma sert bir tepki gösterdi.

[mavitext]Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

Sema arkadaşları ile görüştüğünü ve bir daha bu şekilde tekliflere kapalı olduklarını söyledi. Arkadaşlarının şu an sessiz olduğunu ancak bu şekilde konuştuklarını söyledi. Adem ise Sema’ya tepki göstererek ” şu an sen konuştuğun için hep birlikte gürültü olmamasından dolayı biz konuşmuyoruz, yoksa su çok derin değil Funda’nın oynaması gerekir.” dedi. Acun Ilıcalı ise Funda’nın oynamayacağını bunun yerine All Star’a seçme hakkı verileceğini söyledi. Dokunulmazlık Oyunu oynandı ve All Star 10-5’lik skor ile kazanmayı bildi. Gönüllüler kendi aralarından en az 3 isim çıkaracak.

Gönüllüler Takımı Bireysel Dokunulmazlık oynadı. Oyun öncesi haftanın en yüksek performansına sahip yarışmacısı açıklandı. En iyi performansa sahip yarışmacı Funda oldu. Bireysel Dokunulmazlık oyununda ise kazanan isim Nagihan oldu. Ada Konsey’inden İpek’in ismi çıkarken, Funda Birsen ismini söylerken, Nagihan Ramazan ismini söyledi. Bu isimlerden İpek ve Birsen isimlerinden birinin elenmesi beklenirken, benim düşüncem İpek’in eleneceği yönündedir. Siz hangi ismin eleneceğini düşünüyorsunuz?

Survivor 2018’de adaya veda eden isim İpek Yaşar olmuştur.

[saritext]Survivor 2018 19 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 19 mart kim elendi survivor 2018 survivor 2018 19 mart pazartesi kim elendi survivor 2018 adaya veda eden kim survivor 2018 gönüllülerden kim elendi


Yorum yaz