Survivor 2018 19 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 19 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken son oynanan Dokunulmazlık Oyunu sonrası 19 Mart Pazartesi günü eleme olacak ve Gönüllüler’den bir isim adaya veda edecek. Eleme öncesi ise bir ödül oyunu oynanacak. Peki 19 Mart Pazartesi günü oynanacak olan Ödül Oyunu’nu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 19 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018’de son oyunlarda özellikle Nagihan’ın Gönüllüler’e geçmesi ve 2 yeni yarışmacı ile birlikte Gönüllüler kazanmaya başladı. Ancak son Ödül ve Dokunulmazlık oyunlarını ise All Star kazanmayı bildi. Son oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nda All Star ile Gönüllüler arasında güzel bir oyun oynanırken All Star takımı oyunu 10-5 skor ile kazandı. Gönüllüler Takımı’ndan ise en az 3 isim çıkacak. Bu isimlerden kimlerin çıkacağı merak edilirken Gönüllüler’den İpek, Cumali isimleri bireysel dokunulmazlık almazsa çıkacak isimlerdendir.

Dokunulmazlık Oyunu öncesi Funda oynamak istemeyince Sema ve All Star’dan tepki geldi. Sema ile Hakan arasında ise sert bir tartışma yaşanırken Funda oyunda yer almadı. Bunun yerine All Star’a bir seçme hakkı daha tanındı. Oyunu All Star kazandı. Oyun sonrası konuşan All Star takımı bu hafta rahat olduklarını belirtirken Hakan’ın sözlerine ise tepki geldi. Yağmur ile yaşadığı polemik ile gündeme gelen Ümit Karan Hakan’a bayanlar ile konuşmasını bilmediğini ima etti.

[mavitext]Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Gelecek? Tıklayınız![/mavitext]

Dokunulmazlık sonrası Gönüllüler bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı ve son ikiye Ramazan ile Nagihan kaldı. Bu iki isimden oyunu Nagihan aldı. Nagihan ve Funda birer isim söyleyecek. Benim düşüncem konseyden İpek ismi çıkacağı, bir isim Cumali’yi diğer isim ise Birsen ve Nevin isimlerinin çıkabileceğidir. Funda ” aramızdan bir kişinin gitmesinin kendilerini üzdüğünü ancak Survivor’ın kurallının bu” olduğunu söyleyerek bir ismi söyleyeceğini belirtti.

Survivor 2018’de 19 Mart Ödül Oyunu’nda kimin kazanacağı şu an belli olmamakla birlikte All Star’ın bu konuda avantajlı olduğunu düşünüyorum. All Star şu an bir havaya girmiş durumda. Bu oyunu da alabilir. Gönüllüler ise konsey stresi yaşayacaklarından bu oyunu kaybedebilirler. Elenme Adayları olarak Birsen, İpek ve Ramazan çıktı. 19 Mart Ödül Oyunu’nda ödül olarak kazanan takım Yunan takımı ile oynamaya hak kazanacak.  Siz bu oyunda hangi takımın kazanacağını düşünüyorsunuz?

Survivor 2018’de 19 Mart Ödül Oyununu All Star 10-7’lik skor ile kazandı. All Star Yunan takımı ile oynayacak.

[saritext]Survivor 2018 19 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 19 Mart Videosu

Etiketler: 19 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 19 mart ödül oyunu kim kazandı survivor bu akşam ki ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL