Survivor 2018 19 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 19 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Survivor 2018’de kritik bir dokunulmazlık oyunu için takımlar yine oyun alanında yerlerini aldı. Acun Ilıcalı’nın tüm oyunlar yalan tek gerçek dokunulmaz sözleriyle sunduğu dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018 reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Finale adım adım ilerlerken soluk kesen mücadeleler de art arda geliyor. Parkurlar gittikçe daha da zorlaşıyor. Parkurun zor ve uzun olması gönüllüler için avantaj fakat atışlar skoru belirlediği için bu durumda ünlüler daha avantajlı olabiliyor.

Survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık parkuru tam oyunun önemine uygun bir parkur. Ümit Karan karşılaşma öncesinde “oynayacağımız en gergin oyuna çıkacağız, çok konsantreyiz, bizden artık fazla kişi gitmeye başladı buna engel olmamız lazım” sözleriyle 19 mayıs dokunulmazlık oyununun önemine vurgu yaptı.

Survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık oyununda parkur tamamen gönüllülere bakıyor. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandı. Oyunu kaybeden ve eleme potasına isim çıkarmak zorunda kalan takım gönüllüler olacak. Potaya giren isim Yağmur oldu.

Survivor 19 mayıs dokunulmazlık oyununu kimin kazandığını açıkladıktan sonra neler yaşandığını hatırlayalım. İki takım da oldukça hırslı ve azimli bir şekilde oyun alanında yerlerini aldı. Ünlüler takımı 6 kişi, gönüllüler takımı ise 8 kişiden oluşuyor. Ünlüler takımından birinin gitmesi demek takımın performansının daha da düşmesi demek. Bunun farkında olan ünlüler, takım ruhunu ortaya koyan bir performans sergilediler.

Gönüllüler takımı da aynı şekilde oyunu kazanmak için varını yoğunu ortaya koydu. Acun Ilıcalı’nın başlangıç düdüğüyle başlayan parkurda atlama, su, engel ve atış aşamalarının hepsi vardı. Özellikle tünel engeli yarışmacıları oldukça zorladı.

Bu hafta performansıyla yıldızı parlayan Merve 19 mayıs dokunulmazlık oyununda aynı başarıyı gösteremedi. Gönüllüler takımından Anıl ve Hakan müthiş bir performans sergiledi. İki takım da kazanmak için her şeyini ortaya koydu.

Takımlar parkurlarda zorlu mücadeleler verirken ekran başında izleyenler büyük keyif ve heyecan yaşıyor. Survvior 19 mayıs dokunulmazlık oyunu hakkında sizler de düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: survivor 19 mayıs kim kazandı survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL