Survivor 2018 19 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 19 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık öncesinde yine heyecanlı bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Survivor 2018’in 19 mayıs akşamı yayınlanan yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyununda karşı karşıya geldi. Gönüllüler takımından Nagihan dün oynanan ödül oyunu sırasında duygu patlaması yaşamış ve göz yaşlarına hakim olamamıştı.  Peki Nagihan’ın durumu nasıl? Nagihan kendine gelebildi mi, yarışmaya adapte olabilecek mi? Survivor 2018 19 mayıs ödül oyunu kim kazandı? Sorularının yanıtı haberimizin devamında…

Survivor 2018’de bu akşam oynanan ödül oyununu gönüllüler takımı kazanacak. 

Survivor’da final için sayılı günler kalırken yarışmacıların bu gerginliği ve tedirginliği ister istemez oyun alanına ve rakiplerine yansıyor. Son günlerde Mustafa Kemal’in gönüllüler takımıyla yaşadığı tartışmalar herkesin gündeminde. Önce Hilmicem’le sonra Nagihan ve Yağmur’la tartışan Mustafa Kemal kendi takım arkadaşları tarafından bile tepki görmeye başladı. Dün akşam oynanan ödül oyunu sırasında Nagihan’ı tiye alan tavırlar sergileyen Mustafa Kemal, Nagihan’ın motivasyonunu alt üst etti.

Survivor 2018’in en başarılı oyuncularından olmasına rağmen takımın en silik ismi olan Mustafa Kemal bu şekilde göz önüne çıkmayı hedefliyor. Fakat bu şekilde izleyicinin gözünde oldukça küçük düştü. Mustafa Kemal potaya girdiği ilk elemede mutlaka adaya veda eden isim olacak.

Survivor 2018 19 mayıs ödül oyunu sırasında bu tarz kavgalar çok fazla yaşanmadı çünkü bunun nedeni yarışmayı Acun Ilıcalı’nın sunuyor olması. Yarışmacılar Acun Ilıcalı’nın moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmalarda daha sakin ve kontrollü oluyorlar.

Bu akşam oynanan ödül oyunu yine zorlu bir parkurda güçlü yarışmacıların kazanma hırsıyla birleşince izleyenler için oldukça keyifli bir hal aldı. Survivor 2018 19 mayıs ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtına gelince. Kazanan takım gönüllüler olacak.

Etiketler: survivor 19 mayıs ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL