Survivor 2018 19 Nisan Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 19 Nisan Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2018’de oyunlar ve ödüller giderek artmaya başladı. Birleşmeye az bir zaman kala Survivor’da rekabet iyice artarken Gönüllüler Takımı kendi içindeki rekabeti bitirip karşı takım ile bir rekabet içinde hareket etmek amacıyla üst üste hamleler yaptı. Peki 19 Nisan Perşembe günü Survivor’da kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Survivor 2018 19 Nisan Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Gönüllüler Takımı içinde, Kolejliler olarak adlandırılan, Hilmicem, Murat ve Damla önemli bir operasyona imza attı. Bir önceki dokunulmazlıkta içlerinden önemli bir isim olan Funda’yı gönderen Gönüllüler’de aynı gün Cumali’de karşı takıma gönderilmek istendi. Üstelik bu istek Nagihan tarafından takım adına (Hakan hariç) ağlayarak yapıldı.

Hakan Hatipoğlu böyle bir isteğin kabul edilmeyeceğini bildiğini söyleyerek konseyde sessiz kaldığını, Cumali’nin kendisinin en yakın arkadaşı olduğunu ve Cumali’nin takımdan ayrılmasının ancak isminin konseyde yazılarak sağlanabileceğini söyleyerek adeta meydan okudu. Bu kartı gören Hilmicem, Damla ve Murat karşı hamleyi bir sonraki dokunulmalığın kaybedilmesinin ardından yaptı. Anıl, Birsen ve Nagihan’ın da desteğini alan bu grup Cumali ismini çıkardı. Hilmicem ise Hakan ismini söyleyerek Hakangil’in grubu şaşırttı. Bundan sonra Hakan Hatipoğlu meydan okudu ve Survivor’da kalırsa her şeyin farklı olacağını söyledi ve Cumali’nin de Survivor’da kalmasını istediğini belirtti.

Gönüllüler Takımı’nda asıl hamle ise ikinci dokunulmazlığın ardından yapıldı. Bu hamleyi ağlayarak Cumali’nin gitmesini isteyen Nagihan değil Damla yaptı. Damla takım arkadaşları tarafından Cumali ve Hakan’ın karşısına çıkartıldı. Bu hamle Hakan ve Cumali’yi daha da şaşırttı. Damla’nın önderliğinde yapılan ve Cumali’nin elenmesi ile sonuçlanan bu hamlenin doğru olup olmadığını Gönüllüler’in kazanıp kazanamayacağı konusundaki durumları belirleyecek. Ancak bu hamle ile takımda söz sahibi olan grubun Kolejliler olduğu görüldü.

19 Nisan Perşembe günü oynanacak olan Ödül Oyunu’nda ise Merve’nin sakatlığı damga vurdu. Merve’nin Survivor’da olmaması büyük bir eksiklik olacaktır. Merve Ünlüler’in en önemli yarışmacılarından. Perşembe günü oynanacak olan ödül oyununu Gönüllüler’in kazanacağını düşünüyorum. Gönüllüler % 60 bu oyunu alacaktır. Ünlüler alırsa büyük bir sürpriz olacaktır. Ünlüler’de Merve sakat, Sema yok ve Ümit sakatlıktan yeni çıkmış durumda. Bu yüzden Gönüllüler’in kızlarının iyi bir yarışma sergileyeceklerini, erkeklerden de bir kaç sayı alırsa oyunu alacaklarını düşünüyorum.

19 Nisan Ödül Oyunu fragmanında Hakan’ın Cumali için söyledikleri ise şok etti. Cumali’nin elenmesinin takıma güç kattığını düşünüyorlar, açıkcası bende böyle düşünüyorum” dedi. Bu sözler herkesi şaşırtırken Hakan’ın yeni bir strateji yaptığı yorumlarına da neden oldu. Siz Hakan’ın bu sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce Hakan Cumali’yi gerçekten kardeşi olarak görüyor muydu yoksa Cumali’ye stratejik olarak mı bakıyordu? 

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

19 Nisan Ödül Oyununu 10-6 skor ile Ünlüler kazandı. Gönüllüler Cumali olmadan ilk oyununu kaybetti ve hüsrana uğradı. Sema ve Merve’nin sakatlığında ve sakatlıktan yeni çıkmış Ümit Karan’ın varlığına rağmen kazanamadılar.

[saritext]Survivor 2018 20 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 19 Nisan 49. Bölüm Fragman Videosu

Etiketler: 19 nisan perşembe ödül oyunu kim kazandı ödül oyunu iletişim bu akşam kim kazandı 19 nisan survivor 2018 survivor 2018 19 nisan kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL