Survivor 2018 2 Mart Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? 15. Bölüm Fragmanı!

Survivor 2018 2 Mart Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? 15. Bölüm Fragmanı!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma Survivor 2018 2 Mart Ödül Oyunu kazanan takım merak konusu oldu. Son ödül oyunlarında Gönüllüler’in üstünlüğü ile sonuçlanmış ve Gönüllüler 1 Mart’daki ödül oyununda ise çok zorlanmıştı. Peki 2 Mart ödül oyununu hangi takım kazandı? 2 Mart Cuma kazanan takım ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 2 Mart Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018’de ödül oyunları büyük önem taşıyor. All Star Takımı uzun süredir ödül oyunu kazanamıyordu. Bu durumu Turabi; ” artık kendimizden yemeye başladık” ifadeleri ile dile getirdi. Son ödül oyununda çok zorlanan All Star Takımı 2 Mart Cuma gün oynanacak ödül oyunu için büyük bir mücadeleye girecekler. Gönüllüler ise ödül oyunu kazanmada All Star’a göre daha mahir durumdalar ve Dokunulmazlık hariç son haftalardaki oyunları kazanmayı bildiler.

Survivor 2018’de ödül oyunu öncesi adalardaki son duruma bakacak olursak; Gönüllüler Takımı bir ada konseyi sonrası bir arkadaşlarını Türkiye’ye gönderdi. Gizem Gönüllüler’den giden 3. isim oldu. Daha önce Marcus ve Gamze gitmişti. Gönüllüler adasında bir ödül oyunu öncesi takım içindeki ayrışmalarda açığa çıktı. Bu ayrışmayı Funda vermiş olduğu bir röportajda belli etti. Funda, adada Anıl, Ramazan, Birsen ve Nevin’in bir grup, diğer kızların başka bir grup, Hakan ve Cumali’nin ise bağımsız olduğunu dile getirerek Gönüllüler adasının 3’e bölündüğünü dile getirdi.

[saritext]Survivor 2018 3 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de Gönüllüler adasında bir de hindistan cevizi tartışması yaşandı. Bu tartışmayı başlatan isim ise İpek oldu. İpek Melih’in tek başına hindistan cevizi kırıp yediğini söyleyince kızlar kendi aralarında dedikoduya başladı ve Melih’i eleştirdi. Ağızdan çıkan söze dikkat etmek gerek nerelere kadar nasıl gideceği belli olmuyor. İpek eğer samimi olsa idi, Melih’in yanına gidip hayırdır bir derdin mi var diyebilirdi. Ancak o arkadan konuşmayı tercih etti. Yağmur da röportajda Melih’i eleştirdi yüzüne ise seninle ilgili bir sorunum yok dedi. Melih ise canının sıkıldığını yağmur yağınca da oturup orada ceviz kırdığını söyledi. Yoksa her zaman arkadaşları ile paylaştığını ifade ederek kızlara gereken cevabı verdi kimse de bir şey diyemedi.

All Star adasında ise Nihat Ümit ile konuşuyor ve Murat’ı eleştiriyor. Bakın Turabi’yi değil, Ademi değil, Hilmicemi değil, Ümit’i değil sesi çıkmayan (bu sözü Survivor Panaroma’da bir yorumcu dile getirmişti) Murat’ı eleştiriyor. Son oyuna neden çıktın diyor. Diğer taraftan All Star’da Ecem sakatlık sonrası diskalifiye oldu yeni bir All Star’ın takıma gelmesi bekleniyor. Merve ise sakat ve oynayamıyor. Nagihan daha fazla oynama şansı elde etti. Bakalım nasıl bir performans gösterecek? 2 Mart Cuma ödül oyununda benim düşüncem All Star’ın kazanacağı yönünde. Sizce 2 Mart Cuma Ödül Oyunu’nu kim kazanır? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Survivor 2018 2 Mart Ödül Oyununu All Star 10-4 kazanmasını bildi. Ödül ise arkadaşları ile mesajlaşma oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Romanya- Türkiye Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 15. Bölüm Fragmanı

Etiketler: survivor 2 mart cuma ödül ne oldu survivor 2018 2 mart cuma fragmanı izle survivor 2018 2 mart kazanan takım survivor 2018 2 mart kim kazandı survivor 2018 2 mart ödül oyunu kim kazancak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL