Survivor 2018 2 Nisan Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim?

Survivor 2018 2 Nisan Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim?

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarında Survivor 2018 oynanan son oyunlar ile devam ederken son ödül oyununu kazanan All Star bu moralle Dokunulmazlık Oyunu’na çıkarken, Gönüllüler ise iddialı açıklamalarda bulunmuştu. Gönüllüler Takımı oyunu 10-6 kaybederken Gönüllüler’den bir isim adaya veda edecek. Peki Dokunulmazlık Oyunu sonrası kimlerin ismi çıktı? Kim elendi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 2 Nisan Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim?

Survivor 2018’de Gönüllüler Takımı’ndan Hakan onlar güzel güzel yesinler biz dokunulmazlığı alalım derken, takımına Dokunulmazlık Oyunu’nda takımına kenarda tüm sevinçleri yapmaları gerektiğini söyledi. Hakan All Star’ın takımız dediklerini söylediklerini bunun nedeninin ise tek bir konsey atlatmaları olduğunu söyledi. Funda ise oyun öncesi arkadaşlarında farklı bir enerjinin olduğunu söyleyerek bu oyunu mutlaka almaları gerektiğini söyledi. All Star takımında ise Sahra Murat ile konuştu ve neden son oyunda seni çıkartmadılar diye sordu.

Murat ” benden büyük insanlara bazı şeyleri 50 kere ima etmenin kendisine yakışmayacağını ve son zamanlarda performansının arttığını ve bunu görmeleri gerek” dedi. Sahra bu durumu onayladı ve son oyunda Murat’ın çıkması gerektiğini söyledi. Sonrasında Merve geldi ve bu oyunu muhakkak almamız gerekiyor dedi ve Hakan Hatipoğlu’nun sözlerini eleştirdi. Merve “umarım İnşallah bu büyük lafları yedirtme günü olur ” dedi. Ümit ise Hakan’ın yaptığı giderin kendilerinin hoşuna gideceğini söyledi. Turabi ise; “Survivor boks maçına benzer yere düşersen yenilmezsin yerden kalkamazsan yenilirsin” dedi. Dokunulmazlık Oyunu başladı.

[mavitext]Survivor 2018 Hakan Sema Neden Tartıştı? Tıklayınız![/mavitext]

Dokunulmazlık Oyununda 6-6’ya geldiğinde Cumali rahatsız olduğunu beyaz ederek oynamak istemedi. Doktor oynayabilir dedi. All Star ikinci kez seçme hakkı kullandı. Dokunulmazlık Oyunu’nu All Star 10-6 kazandı. Gönüllüler Takımı Bireysel Dokunulmazlık oynayacak. Hakan bugün çıktığı üç oyununu kaybetti. Haftanın en iyi performansı Anıl oldu. Anıl bir kişinin ismini söyleyecek. Bireysel Dokunulmazlığı ise Cumali Akgül 3. kez kazandı. Cumali’de bir isim söyleyecek.

Survivor 2018’de Ada Konseyi’nde ilk aday Nevin oldu. Cumali adadaki kutuplaşmadan dolayı ikinci aday olarak Birsen ismini verdi. Anıl ise son gelişmelerden dolayı Yağmur ismini verdi. Bu üç isimden hangi ismin gideceği ise yarın ada konseyinde ve sms oylamaları sonucunda belli olacak. Sizce bu üç isimden hangisi adaya veda eder?

Survivor 2018’de adaya veda eden isim Nevin Yanıt oldu.

[saritext]Survivor 2018 Metin Kuş Neden Yok? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 2 nisan kim elendi survivor 2018 survivor 2018 2 nisan kim elendi survivor kim elendi 2 nisan 2018


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL