Survivor 2018 20 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Survivor 2018 104.Bölüm Fragman

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018’de hayati önem taşıyan bir dokunulmazlık oyunu için sekiz yarışmacı karşı karşıya gelecek. Nefeslerin tutulacağı, yarışmacıların varını yoğunu ortaya koyacağı kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Survivor 2018’in son dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme potasına kim girdi?

Survivor 2018’de hepinizin bildiği gibi şuan sadece sekiz yarışmacı mücadele veriyor hatta bu sekiz yarışmacı içinden Turaabi sakatlığı nedeniyle parkurlarda yer almıyor. Şuan dokunulmazlık oyunlarında yer alacak toplam yedi isim bulunuyor bu yedi isim arasından iki isim dokunulmazlık kolyesini sahibi olacak ve gitme adayı olarak birer kişi söyleme hakkına sahip olacak. Survivor 2018 için son dokuz gün kaldı ve bu dokuz gün içerisinde Kıbrıs’a gidecek olan beş kişi belirlenecek onun dışında üç kişi adı ve hayallerine veda edecek.

Survivor 2018 20 Haziran dokunulmazlık oyunu öncesinde yarışmacılar heyecan dolu ve kritik bir önem taşıyan sembolik oyun oynayacaklar. sembol oyunlarında finale çıkan iki isim dün oynanan yarı finalde belirlendi. Adem çıktığı sekiz oyunu da alarak dört rakibini alt etti ve yarı finale çıkma hakkına sahip oldu. Kadınlar arasında ise finale çıkmaya hak kazanan isim Nagihan oldu.

Bu akşam dokunulmazlık oyunu öncesinde nagehan ve Adem arasında sembol finali oynanacak ve kazanan isim doğrudan Kıbrıs’a gitme şansını elde edecek. Bu yüzden nagehan ve Adem için oynanacak sembol oyunu hayati önem taşıyor. Şampiyonluğunu fazlasıyla hak eden bu iki isim arasından sembolün sahibinin kim olacağını sizlerle  haberimizde paylaşacağız. Bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu için birbirinden zorlu engellerin oluştuğu bir parkur kuruldu parkurda yarışmacıları büyük zorluklar bekliyor. Fazlasıyla efor gerektiren bu parkurda hızlı gelmek her şeyden önemli fakat Sonucu belirleyen iyi bir atış yeteneği. Yarışmacılar ateş konusunda şanslı olamadıkları zaman ne yazıkki parkuru önce tamamlasalar dahi sayiyi hanelerine alamıyorlar. Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba akşamı oynanacak dokunulmazlık oyunu sırasında izleyenlerde ekran başında soluksuz bir mücadeleye şahitlik edecek.

Dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme konseyi yaşanacak eleme Konseyi’nde yine üç aday belirlenecek ve bu üç adaydan bir kişi adaya veda edecek. Yaklaşık beş aydır survivor da Zorlu mücadeleler veren başarılı yarışmacılardan bir kişi daha şampiyonluk rüyasına veda edecek.

Survivorın en heyecanlı dönemine girmiş bulunmaktayız. 29 Haziran Cuma akşamı kimin şampiyon olduğu ve 2018’in survivorının kim olduğunu öğreneceğiz. Kıbrıs finaline giden beş aday için çeyrek finalden başlayarak finale kadar oylamalar gerçekleşecek. Yarışmacılar için artık performans dönemi bitiyor ve halka kendisini en çok sevdiren ve beğendiren isimler çeyrek finalden başlayarak finale kadar çıkma şansını yakalayacak.

Survivor 2018 20 Haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusuna geldiğimizde yarışmacılar bireysel olarak yarıştıkları için bu konuda tahmin yürütmek oldukça zor fakat yarışmacıların geçmiş performanslarına baktığımızda dokunulmazlık oyununda başarılı olan isimlerin kim olduğunu tahmin etmek oldukça kolay. Nagihan ve adem arasında yapılan sembol oyununda adem sembolün sahibi olarak Kıbrıs’a direkt gitme hakkını elde edecek. Dokunulmazlık kolyesini kazanan isim Nagihan olacak. Erkeklerden Anıl oldu.

Etiketler: 20 haziran survivor 2018 dokunulmazlık oyunu kim kazandı survivor 2018 20 haziran dokunulmazlığı kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL