Survivor 2018 20 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 76. Bölüm

Survivor 2018 20 Mayıs Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? 76. Bölüm

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de dengeler değişmeye devam ediyor. Hayati önem taşıyan dokunulmazlık oyunlarında heyecan doruklarda yaşanıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı 20 mayıs pazar akşamı 2. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı 2. oyun için oldukça hırslı ve azimli çıktı. Peki Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 

Dün gerçekleşen dokunulmazlık oyunu ünlülerin galibiyetiyle sonuçlandı. Nefeslerin tutulduğu ve kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışmada adrenalin bir an olsun eksik olmadı. Aynı zamanda yarışmacılar arasında tartışmalar ve atışmalar da eksik olmadı. Mustafa Kemal ve Turabi arasında yaşanan gerilim, Acun Ilıcalı’nın müdahalesiyle son buldu. Acun Ilıcalı, Tıurabi’yi diskalifiye olmakla tehdit etti. Bu tarz hareketlere devam etmesi durumunda adaya ve hayallerine erken veda etmek zorunda kalacağını ima etti.

Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu iki takım için de oldukça önemli fakat gönüllüler için daha önemli. Çünkü ilk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı Yağmur’u eleme potasına sokmak zorunda kaldılar. Bireysel dokunulmazlığı kazanan ise Hilmicem oldu.

Gönüllüler takımından Murat Ceylan, dokunulmazlık öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. “Belkide en kritik dokunulmazlık oyunlarından bir tanesi çünkü dokunulmazlık oyununu kaybetmek için sahaya çıkmayacağız. Tamamen kazanan bir takım olarak çıkacağız, kazanmaya odaklı bir takım olarak çıkacağız” sözleriyle iddiasını ortaya koydu.

Sema ise dokunulmazlık oyunu sırasında kolunu banka vurarak kırılacaksan kırıl diyerek serzenişte bulundu. Sonrasında doktor Metin Kuş, Sema’nın yanına geldi ve kolunun filminin çekileceğini ve alçıya alınması gerektiğini söyledi. Ardından Metin Kuş, bunu yaptığın için pişman mısın diye sordu. Sema’nın pişman değilim sözleri üzerine sinirlenen Metin Kuş, bir şey söylemiyorum diyerek yanından ayrıldı.

20 mayıs dokunulmazlık oyununun bir farkı ise akşam karanlıkta oynanıyor olması. Parkurda atlama, tünelden geçme ve yüzme gibi bir çok zorlayıcı engel var. Yine kıran kırana heyecan dolu bir karşılaşma izleyenleri bekliyor.

Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyununu gönüllüler mi ünlüler mi kazanacak? 2. dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı.

Etiketler: 20 mayıs 2. dokunulmazlık oyunu kim kazandı survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL