Survivor 2018 20 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? 76. Bölüm

Survivor 2018 20 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? 76. Bölüm

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Takımlar arasında rekabet son sürat devam sürerken bu akşam yine önemli bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Survivor 2018 20 mayıs ödül oyununu kim kazandı?

TV8’in heyecan dozu en yüksek yarışma programı Survivor 2018’de her dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan ödül oyunlarında ödül çok büyük oluyor. 20 mayıs  Survivor 2018 de ödül oyunu da aynı derecede heyecan vericiydi. Ünlüler ve Gönüllülerin başa baş götürdüğü 20 mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı?  Survivor ödül oyununu kim kazandı?

20  mayıs  akşamı Survivor’da ödül oyunu heyecanı yaşanırken ardından oynanacak dokunulmazlık için yarışmacılar oldukça gergindi. . Strateji, tartışma, eşleşme taktiği ve performansların zirveye tırmandığı Survivor 20 mayıs ödül oyunu nefessiz izlendi.  Survivor  da bu akşam ödül ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler büyük ödül için mücadele etti. Peki, Survivor 2018 20 mayıs 76. bölümünde ödül neydi kim kazandı? Kazanan taraf gönüllüler olacak.

Survivor 2018’de son zamanların olay ismi Mustafa Kemal bu sefer oldukça sakindi. Yarışmacılar büyük ödül için kıran kırana bir mücadele verdi. Herkes kazanmak ve ödülün sahibi olmak için varını yoğunu ortaya koydu. Survivor 2018’de Yağmur ve Birsen eleme potasında olduğu için oyuna fazla motive olmadılar fakat diğer yarışmacılar bu ödülü kaçırmamak ellerinden geleni yaptı.

Survivor 20 mayıs pazar akşamı oynanan ödül oyununda zorlu bir parkurda hırslı yarışmacıların kıyasıya mücadelesi izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

 

Etiketler: survivor 2018 20 mayıs ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL