Survivor 2018 20 Şubat Salı Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018 20 Şubat Salı Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken bir hafta geride kaldı. İkinci hafta ilk oyunu 20 şubat salı günü devam edecek. Yarışmanın ödül oyunu olması beklenirken bugünde konforlu ada oyunununda oynanması bekleniyor. Survivor 2018 20 şubat salı günü oynanacak olan tüm oyunların skorlarını ve hangi ödüllerin verileceği hakkındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 20 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 2018’de ilk hafta bir çok ödül oyunu oynanırken All Star takımının üstünlüğü gözlerden kaçmadı. All Star takımı sadece oyunları almakla kalmadı açık ara farklarla oyunları kazandı. Bu hafta Gönüllüler Takımı’nda Hakan Hatipoğlu’nun yokluğu sonrası Gönüllüler Takımı oyunları bir bir kaybetmeye başladı. Gönüllüler Takımı’nın oyunları kaybetmesinin en büyük nedeni ise tecrübesizlik olarak gösterildi.

Survivor 2018’de ödül oyunlarının dışında oynanan ada oyunlarını da All Star takımı kazandı. All Star takımının hem sırtı pek hem karnı tok oldu. 🙂 All Star’lar neredeyse tüm ödülleri aldı. Gönüllüler Takımı ise tüm hafta boyunca aç kaldı. Survivor 2018’in en önemli oyunu ise pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise All Star kazanırken, Gönüllüler kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oynadı.

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

Bireysel Dokunulmazlık sonrası kazanan isim Funda olurken, performans olarak en yüksek performansa sahip oyuncu ise Ramazan oldu. Bu iki isim eleme adayı için 2 adayı belirledi. Bu adaylardan biri Marcus, diğeri ise Yağmur oldu. Ada Konsey’inde yapılan oylamada gitmesi yönünde en çok oy kullanılan isim ise Cumali oldu. Eleme adayı olan tüm yarışmacılar duygusal konuşmalar yaptı.

Survivor 2018’de 20 şubat salı günü yapılacak oyunu ise kimin kazandığı henüz belli olmadı. Ancak en büyük aday yine All Star olacak. Oyunun su oyunu olması dolayısıyla Gönüllüler’in bu oyunda kazanma şansı olacağını düşünüyorum. Bunu düşünmeme iten neden ise All Star’da Turabi ve bir kaç oyuncunun su ile arasının iyi olmaması idi. Ancak aldığım son bilgiler Turabi’nin geçmiş Survivor’larda yaşadığı su sorununu çözdüğü ve yüzme ile ilgili eğitimler aldığından bu açığını kapattığını öğrendim. Bu yüzden bu oyunuda All Star’ın alacağını düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ödül Oyununu 10-8 Gönüllüler kazandı. Gönüllüler uzun zamandır oyun kazanamıyorlardı. Bu oyunu almaları büyük moral olacak. Elemeden Yağmur’un elenmesi halimde Gönüllüler’in büyük pişmanlık yaşayacağı kesin.

[mavitext]Survivor 2018 Adaya İlk Veda Eden İsim Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 20 Şubat Salı Tanıtımı

Etiketler: survivor 2018 20 şubat konforlu baraka ada oyunu survivor 2018 20 şubat ödül oyunu kim kazanacak survivor 2018 20 şubat oyunu kim kazandı survivor 2018 7. bölüm kim kazandı


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL