Survivor 2018 21 Mayıs Kim Elendi? İşte Adaya Veda Eden İsim!

Survivor 2018 21 Mayıs Kim Elendi? İşte Adaya Veda Eden İsim!

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Ekranların reyting rekorları kıran ve en çok izlenen reality yarışma programı Survivor 2018’de heyecan dolu bir eleme konseyi daha yarışmacıları bekliyor. En kritik eleme konseylerinden biri 21 mayıs pazartesi yaşanacak. Peki Survivor 2018 21 mayıs pazartesi kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu? 

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren heyecan fırtınası yaratan Survivor’da bu akşam yine adrenalin doruktaydı. Dün yaşanan gerilim dolu ada konseyinde neler yaşandığını hatırlayalım. 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı büyük bir üzüntüyle adalarına dönerken, kazanmanın mutluluğuyla adalarına doğru yola çıkan ünlüler oldukça keyifliydi.

Akşam eleme adaylarının belirlenmesi için yarışmacılar konsey alanında yerini aldı. Gönüllüler takımında Birsen ve Yağmur ilk eleme adayları olarak potada yer alıyordu. Bunun üzerine dün akşam yapılan oylamada Damla ve Nagihan eşit oy alarak ikisi de potaya giren isim oldu. Bunun üzerine 21 mayıs pazartesi elenme ihtimali olan isimler arasında 2 kişi daha eklenmiş oldu. Birsen, Yağmur, Damla ve Nagihan.

Nagihan eleme adayı olduğunu öğrendiği an büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ve sert sözlerle ismini yazan Anıl’a hakaret ve eleştirilerde bulundu. Nagihan’ın Anıl’a yönelttiği sözlere ünlüler takımı bile çok şaşırdı. Anıl’a sığıntı kelimesini kullanan Nagihan bununla da kalmadı ve Anıl’a başkalarının sözleriyle yönlendirildiğini ima etti. Anıl ise kendisini bozmadan sakin bir şekilde Nagihan’a gereken yanıtı verdi.

Nagihan’ın tepkisi adada da devam etti. Ve Anıl’a sen git Damla’nın bekçiliğini yap diyerek oldukça ağır ithamlarda bulundu. Ödül oyununa kadar siniri ve öfkesi geçmeyen Nagihan yarışa da çok hırslı başladı. Ödül oyununun ardından gönüllüler takımı arkadaşlarından birine veda etmek üzere eleme konseyinde yerlerini aldı.

Ünlüler takımı oldukça rahat  bir şekilde kimin eleneceğini merakla beklerken gönüllüler takımında soluksuz bir şekilde sonuç beklendi. Acun Ilıcalı toplu sms sonuçlarına göre belirlenen listede adaylar için en düşük oyu alan ismi açıkladı.

Survivor 2018 21 mayıs pazartesi kim elendi sorusu yanıt buldu. Adaya ve hayallerine veda eden isim Birsen oldu.

Etiketler: survivor 2018 21 mayıs kim elendi survivor 2018 21 mayıs kim gitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL