Survivor 2018 21 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? Büyük Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Ekranların en çok seyredilen heyecan dolu yarışma programı Survivor 2018’de nefes kesen bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Dokunulmazlık öncesinde takımlar ödül için parkura çıkacak. 21 mayıs pazartesi akşamı ödül oyununu kim kazandı?

Gönüllüler ve ünlüler takımı 21 mayıs pazartesi akşamı ödülün sahibi olabilmek için inanılmaz bir rekabet verecek. Gönüllüler takımı aralarından bir arkadaşlarına veda edecekleri için yarışmaya daha gergin başladılar. Fakat iki takımda kazanmak için her şeyini ortaya koydu. Survivor 2018 21 mayıs pazartesi ödül oyununu aldığımız bilgiler doğrultusunda  Gönüllüler takımı kazandı.

Bu akşam oynanan ödül oyunu, hız, güç ve dikkat gerektiren bir parkurdu. Fakat parkuru önde tamamlamak kazanmak için yetmiyor. Atışları hızlı ve başarılı yapmak takımı puana götürüyor. Bir çok engel bariyer ve havuzun olduğu parkurda yarışmacılar çok zorlandı. 21 mayıs ödül oyununda hem izleyenler hem yarışmacılar heyecan dolu dakikalar yaşadı.

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme heyecanı yarışmacıları bekliyor. Potada Nagihan, Damla, Birsen ve Yağmur var. Nagihan kendi isminin eleme potasında çıkmasının ardından Anıl’a karşı sert ithamlarda bulundu. Konseyde başlayan tartışma adada da devam etti. Nagihan Anıl’ı kalleşlik yapmakla suçladı. Ve onun Damla’nın sözlerine göre hareket ettiğini ima ederek git Damla’nın bekçiliğini yap dedi.

Tüm bu yaşananların üzerine Anıl verdiği bireysel röportajda Nagihan’ın tepkisini yersiz ve gereksiz buldu. Nagihan’ın çıkışı herkesi çok şaşırttı çünkü Survivor bir yarışma programı ve herkes eleme adayı olabilir. Sonuçta finalist sadece bir kişi olacak.

Etiketler: survivor 21 mayıs ödül oyununu kim kazandı survivor 21 mayıs ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL