Survivor 2018 21 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Survivor 2018 21 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Gönüllüler son iletişim oyununu kazanmıştı. Ünlüler ise bir ödül oyunu kazanmıştı. Cuma günü oynanan oyunun ardından 21 Nisan Cumartesi günü oynanan ilk dokunulmazlık oyunu merak konusu oldu. Peki 21 Nisan’da oynanan oyunu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 21 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Cumali’nin elenmesinin ardından merak edilen konulardan bir tanesi Gönüllüler Takımı’nın oyunları kazanıp kazanamayacağı merak konusu oldu. Gönüllüler ilk oyununa çıktı ve yenildi. Ünlüler Gönüllüler’i kolay bir şekilde yenerken aynı gün oynanan ikinci oyun olan iletişim oyununda ise Gönüllüler kazandı. Gönüllüler’in İletişim’i kazanması moral kaynağı olurken karınlarını doyuracak bir ödül oyunu kazanmaları gerekiyordu.

Survivor 2018 20 Nisan’da oynanan oyun öncesi takımlar iddialı açıklamalarda bulunurken oyunu kazanacaklarını söylediler. Gönüllüler bu oyunu muhakkak almaları gerektiği Cumali’nin gitmesinin ardından oyun kaybederlerse olumsuz eleştiri alabileceklerini dile getirdiler. Gönüllüler henüz beklenen etkiyi göstermemekle birlikte bir kıvılcım ile oyunları alabileceğini düşünüyorum. Zira Anıl son oyunlarda performans olarak kendini geliştirdi. Hilmi ve Murat’da kendisine gelirse Gönüllüler’in oyunları rahatlıkla kazanacağını düşünüyorum.

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 20 Nisan oynanan ödül oyununda ödül olarak pilav üstü et verildi. Oyun içerisinde Gönüllüler oyunu 8-4’e kadar getirdiler. Gönüllüler sonraki oyunlarda durumu 9-5 yaptılar. 20 Nisan oynanan ödül oyununu 10-5 skor ile Gönüllüler kazandı. Gönüllüler uzun bir aranın ardından karınlarını doyurdu. Ünlülerde Merve ve Sema arasında ise tartışma yaşandı. Tartışma kısa süre sonra sonlandı.

Survivor 2018’de Dokunulmazlık Oyunları büyük önem kazanmaya başladı. Gönüllüler’de Yağmur ve Birsen ile Murat’ın elenme adayı olmaması için 21 Nisan’da oynanacak Dokunulmazlığı kazanmaktan başka çareleri bulunmuyor. Ünlüler’de ise Yiğit, Sahra, Merve’nin elenme adayı olmaması için bu oyunu kazanmaları gerekiyor. 21 Nisan’da oynanacak oyunu kazanacak takımın Ünlüler olacağını düşünmekle birlikte Gönüllüler’in bu günde bir sürpriz yapmasını bekliyorum. En azından iki dokunulmazlıktan birini alabileceklerini düşünüyorum. Sizce 21 Nisan Dokunulmazlık Oyunu kim kazanır?

[saritext]Survivor 2018 22 Nisan Dokunulmazlık Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de 21 Nisan’da Gönüllüler sürpriz üstüne sürpriz yaptı ve önce ada oyunu sonrasında ise Dokunulmazlık oyununu kazandı. Skor 10-6. Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık oynayacak ve aralarında 2 elenme adayı çıkaracak. Ünlüler’den Sahra ve Adem oldu.

Survivor 2018 21 Nisan 51. Bölüm Tanıtım Videosu

Etiketler: 21 nisan survivor kim kazaandı bu akşam dokunulmazlık kim kazandı 21 nisan 2018 survivor survivor 2018 21 nisan dokunulmazlık kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL