Survivor 2018 22 Haziran Kim Elendi? Murat Ceylan Elenecek Mi?

Survivor 2018 22 Haziran Kim Elendi? Murat Ceylan Elenecek Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Survivor 2018’de kim elendi sorusu artık daha önemli. Finale sayılı günler kala 8 yarışmacı da adadan elenmek ve hayallerine veda etmek istemiyor. Survivor 2018 22 Haziran kim elendi? Murat Ceylan elenecek mi? 

20 haziran çarşamba akşamı yarışmacılar önce sembol finali için karşı karşıya geldiler. Finale akan Nagihan ve Adem dikkat ve hafıza gerektiren Survivor’ın klasik oyunlarından birinde mücadele verdiler. Kazanan isim uzun bir mücadelenin ardından Adem oldu. Adem Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde gerçekleşecek finale doğrudan gitme şansını yakaladı. Adem, Kıbrıs koltuğunu garantilemiş oldu. Nagihan ise bu kadar önemli bir fırsatı kaçırdığı için büyük bir üzüntü yaşadı.

Survivor 2018 29 haziran gerçekleşecek final için Dominic’ten Kıbrıs’a 5 isim gidecek. Bunlardan 1’i Adem oldu. Diğer 4 kişi kim olacak? 22 haziran cuma akşamı Survivor’da şampiyonluk hayallerine bir kişi daha veda edecek. Dokunulmazlık oyunu sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan isimler Nagihan ve Anıl oldu. Bu isimler kendilerini koruma altına alırken eleme adayı olarak da birer kişinin ismini verdi. Nagihan Murat Ceylan’ı gitme adayı olarak gösterirken Anıl Hakan’ın ismini verdi. Oy çokluğuyla gitme adayı gösterilen isim ise Turabi oldu.

Murat Ceylan, Turabi ve Hakan arasından adaya ve şampiyonluk hayallerine veda eden yarışmacı kim olacak? Turabi zaten oy potansiyeli oldukça yüksek ve daha önce iki kez şampiyon olmuş bir isim. Onun adadan gitmesi buradan bakıldığında imkansız gibi görünüyor. Hakan ise son İstanbul ödülünde baba olacağını öğrendi ve tüm halkın sempatisini kazandı. Bu da Hakan’ın oylarını artırdı. Yani Survivor 2018 22 haziran elenen ismin Hakan da olacağını sanmıyoruz.

Bu durumda Survivor 2018 22 haziran Hakan mı elenecek? Turabi mi elenecek? Yoksa Murat mı elenecek? Sorularının yanıtı olarak Murat Ceylan cevabını verebiliriz. Murat Ceylan yarışmanın başından itibaren duruşunu bozmayan ve karakterinden ödün vermeyen kendi halinde yarışmacılardan biri. Fakat parkurlarda çok da başarılı olduğunu söylemek doğru olmaz. Ve diğer yarışmacılara göre oy potansiyelinin yüksek olmadığı da biliniyor.

Survivor 2018 22 haziran cuma kim elenecek? Murat Ceylan finale 7 gün kala adaya ve hayallerine veda eden isim oldu. 

Sizler Survivor 2018 22 haziran kimin eleneceğini düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: 22 haziran survivordan kim elenecek survivor 2018 2 2haziran kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL