Survivor 2018 22 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018 22 haziran ödül oyununu kim kazandı? 4 yarışmacı muhteşem bir ödül için mücadele verecekler. Ama bu sefer güç, denge, hız ya da dikkat gerektiren zorlayıcı bir parkurda değil. Yarışmacıların anneleri ile aralarındaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu, birbirlerini ne kadar tanıdıklarını gösteren bir yarışma olacak. Survivor 2018 22 haziran cuma akşamı benzeri görülmemiş bir ödül için yarışmacılar ter dökecek. Peki Survivor 2018 22 haziran cuma ödül oyununu kim kazandı? 

Yarışmacılar bu akşam lüks bir ev sahibi olabilmek için Acun Ilıcalı’nın sorduğu sorulara anneleriyle aynı yanıtı vermeye çalışacaklar. Aynı sorular daha önce yarışmacıların annelerine soruldu ve bu akşam yarışmacıların aynı sorulara verilen yanıtları karşılaştırılacak. En fazla doğru yanıtı veren 4 yarışmacı birer ev sahibi olacak. Bu yıl Survivor’da daha önce eşine rastlanmamış kaliteli ödüller veriliyor. Önceki yıllarda araba ödülü verilmişti fakat ev ödülü ilk kez veriliyor. Yarışmacıların her biri bu muhteşem ödülün sahibi olabilmek için anneleriyle aynı yanıtı vermiş olmayı diliyor.

Survivor 2018’de dün 8 yarışmacı için sahilde mini bir parti düzenlendi. Yarışmacılar, Kenan Doğulu’nun şarkılarıyla muhteşem bir gece geçirdiler. Yarışmacılarla birlikte izleyiciler için de müzik şöleni yaşandı. Acun Ilıcalı ödülü açıkladığında yarışmacılar adeta kendilerinden geçtiler.

22 haziran cuma akşamı ödül oyunu sırasında yarışmacıların yaşadıkları izleyenleri kahkahalara boğacak. Özellikle Hilmicem’in anne üst baş kirlendi diye kızılır mı sözü şimdiden herkesi meraklandırıyor.

Survivor 2018 22 haziran cuma ödül oyunu kim kazandı? Ev sahibi olan 4 kişi kim olacak sorusuna gelince. Bu sorunun yanıtını vermek oldukça güç fakat bizim tahminimiz Anıl, Turabi, Hakan ve Murat Ceylan  Nagihan olacak.

Etiketler: 22 haziran cuma ödülü kim kazandı survivor 2018 22 haziran ödül oyununu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL