Survivor 2018 22 Mayıs Ödülü Kim Kazandı? 78. Bölüm Fragman

Survivor 2018 22 mayıs salı akşamı ünlüler ve gönüllüler takımı arasında nefes kesen bir ödül oyunu izleyenleri bekliyor. Sembol oyununun ardından oynanan ödül oyununda kıyasıya bir mücadele izleyeceğiz. Survivor 2018 22 mayıs ödül oyununu kim kazandı?

Dün akşam oynanan iki ödül oyununu da gönüllüler kazandı. İlk ödül oyununda ünlüler hızlı bir çıkış yaptı ve durumu 6-3’e kadar getirdi fakat son anda kendini toparlayan gönüllüler takımı durumu 9-9 yaparak bayrak yarışı yapıldı. Ümit Karan ve Hilmicem’in çıktığı son karşılaşmada 3 topu potaya en hızlı atan isim Hilmicem oldu ve takımını galibiyete götürdü.  2. oyunda ise gönüllüler takımı rahat bir performansla 10-6 yemek ödülünü kazandı.

22 mayıs salı akşamı oynanan ödül oyununda yine alışık olduğumuz gibi zorlu ve uzun bir parkur yarışmacıları bekliyor. Bu haftanın yıldızı parlayan iki ismi Hakan ve Hilmicem oldu. Bu akşam oynanan ödül oyununu yine gönüllüler kazanacak. 

Ödül oyunu sonrasında bütün yarışmacıların bireysel performans sergilediği sembol oyunu oynanacak. Yarışmacılar Kıbrıs finaline direk gidebilmek için sembol oyununa çok önem veriyor. Bu yüzden kaybettiklerinde büyük bir üzüntü yaşıyorlar. Özellikle sms gücü fazla olmayan yarışmacılar için sembol oyunu daha önemli. Mustafa Kemal ve Yağmur bunun farkında olarak daha hırslı ve kazanmaya odaklı çıkıyor. Fakat ne yazık ki sembolün sahibi Mustafa Kemal ve Yağmur olmayacak.

Survivor 2018 22 mayıs ödül oyununu kazanan takım kim olacak konusuyla ilgili görüşlerinizi siz de yorum kısmında paylaşabilirsiniz.