Survivor 2018 22 Mayıs Sembol Oyunu Kim Kazandı? Kimler Sembole Veda Etti?

Kıbrıs finali öncesinde bütün yarışmacılar için en kritik oyun olan sembol için nefesler tutuldu. Tüm yarışmacılar eleme potasına girmeden Kıbrıs finaline gitme hakkını elde etmek için sembol oyununda varını yoğunu ortaya koyacak. Tüm yarışmacıların bireysel performans sergilediği sembol oyunu diğer yıllar olduğu gibi bu yıl da oldukça önemli. Bu yüzden Survivor 2018 22 mayıs sembol oyununu kim kazandı, sembole kim veda etti soruları herkes tarafından merak ediliyor.

Erkeklerde sembolü kazanan isim Turabi oldu. Kadınlarda ise Sema

Survivor 2018 22 mayıs sembol oyunu bütün yarışmacılar için hayati bir önem taşıyor. Survivor’da ilk sembol oyununun finalistleri Damla ve Adem olmuş aileleri adaya gelmişti. Şimdi Survivor 22 mayıs oynanan sembol oyunununda sembolün sahibi olan isim Kıbrıs finaline koşulsuz şartsı gitme şansı yakalayacak. Fakat bu tek aşamalı olmayacak. Adaylar elenerek sembolün sahibi olamaya tek bir kişi hak kazanacak.

Survivor 2018 22 mayıs oynanan sembol oyununda yine Adem ve Damla başarılı performanslar sergilediler. Sembole veda eden isimlerin aldığımız duyumlardan Mustafa Kemal, Yağmur ve Murat olduğunu öğrendik. Her hafta azalarak Kıbrıs finaline eleme potasına girmeden gitme şansını elde eden isim ilerleyen günlerde belli olacak.

Şimdi Survivor 2018’de geride bıraktığımız hafta neler yaşandığını hatırlayalım. Dün akşam gerçekleşen veda konseyinde gönüllüler takımından Birsen adaya veda etti. Birsen duygusal bir konuşmanın ardından arkadaşlarına sarıldı ve yarışmadan üzülerek ayrıldı. Survivor 2018’de yaşanan diğer bir olay ise Hilmicem ve Mustafa Kemal’in tartışması oldu. Tartışma uzun süre gündemi meşgul etti. Ardından Nagihan ve anıl arasında gerilim dolu bir tartışma yaşandı. Herkesin önünde gerçekleşen tartışmada Nagihan Anıl’a sığıntı kelimesiyle hitap etti.

Ve haftanın diğer bir önemli gelişmesi ise Acun Ilıcalı’dan geldi. Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı önümüzdeki günlerde Exathlon isimli yarışmayı Survivor’a getireceğini açıkladı. Meksika ve Romanya’da hayata geçen ve büyük bir ilgiyle izlenen yarışma artık Survivor 2018’de.

Sizce sembolü kazanarak Kıbrıs’a gitmeye şartsız koşulsuz kazanan isim kim olacak?