Survivor 2018 22 Nisan Pazar Dokunulmazlık Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Survivor 2018 22 Nisan Pazar Dokunulmazlık Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken son oyunları kazanan Gönüllüler Takımı’nda keyifler yerinde iken son ödül oyununu kaybeden Ünlüler Takımı’nda ise tatsızlık hakimdi. İlk Dokunulmazlık oyunundan sonra 22 Nisan Pazar günü oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu ise en çok merak edilen oyunlardan oldu. Karşılıklı bir elememi yoksa aynı takımdan bir elememi olacak? Survivor 2018 22 Nisan Pazar günü ikinci dokunulmazlık kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 22 Nisan Pazar Dokunulmazlık Kim Kazandı? 

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018’de 22 Nisan oynananan oyunun kazananı belli olduğunda sayfamızda olacak. Öncesinde takımlardaki son durumu değerlendirmek istiyorum. Son oynanan ilk dokunulmazlık oyunu öncesi Gönüllüler Takımı’nda Hakan Birsen ile Nagihan’ın birbirleri ile anlaşmasını tebrik etti. Anlat Bakalım’daki bu anlaşmanın birbirleri ile olan güzel vakit geçirmekten kaynaklandığını söyledi. Dokunulmazlık Oyunu’nda Birsen ve Nagihan’ın kavgasından sonra Hakan’da bu sözünü geri alacaktır herhalde 🙂

Dokunulmazlık öncesi ise Ada Oyunu oynanacak. Hilmicem ada oyununu da kazanmak istediklerini belirtti. Zira Ada oyunu da Gönüllüler’in kazanamadığı bir oyun dedi. Oyun öncesi Ünlüler’den Turabi ise Gönüllüler’in kazandıkça daha da şımardıklarını söyledi. Üst üste kazandıkları için dostane yaşadıklarını kaybettiklerinde bunun kaybolacağını söyledi. Yiğit ise Ünlüler takımında bir rehavet olduğunu ve bunun üstesinden geleceklerini söyledi. Elif ise seçmelerde bile kendimiz gibi davranamıyoruz dedi. Takım içinde anlaşmazlıkların olduğunu ve birbirimize desteğin azaldığını söyledi.

[pembetext]Survivor 2018 Birsen-Nagihan Neden Kavga Etti? Tıklayınız![/pembetext]

Merve ise Ünlüler Takımın’da birlik ve birliğin bozulmaması gerektiğini söyledi. Bir an önce toparlanmaları gerektiğini ve oyun kazanmalarını istediğini söyledi. Sema ise artık akıllarının başına geldiğini söyledi. Yiğit artık Gönüllüler’de olan kıpırdanışa bir son vermeleri gerektiğini belirtti. 21 Nisan günü ilk oyun ada oyunu oldu ve takımlar baraka için mücadele etti. Ödül olarak Waffle makinası ödül olarak verildi. Ada Oyunu’nu 10-6 skor ile Gönüllüler kazandı.

22 Nisan ikinci dokunulmazlığı Ünlüler’in kazanacağını düşünüyorum. Kesin bilgilerden sonra sayfamızda paylaşacağız ancak Ünlüler son zamanlardaki düşüşlerini geri kazanabilmek için bu oyunu almak zorundalar. Sahra ve Adem’in eleme adayı olmasının ardından benim düşünceme göre Gönüllüler’de eleme potasında olacak ismin Yağmur olacağını düşünüyorum. Eğer Ünlüler kaybederse Yiğit isminin çıkacağını düşünüyorum. Siz 22 Nisan oynanacak olan ikinci dokunulmazlığı kimin kazanmasını isterdiniz? 

Survivor 2018 22 Nisan Dokunulmazlığı 10-9 Gönüllüler kazandı. Ünlüler aralarından bir isim daha çıkaracaklar.

[saritext]Survivor 23 Nisan Kim Elendi? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 22 Nisan 52. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 22 nisan survivor 2018 kim kazandı bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı 22 nisan 2018 survivor 2018 22 nisan kim elendi sms sonuçları survivor 22 nisan dokunulmazlık kim kazandı 2018


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL