Survivor 2018 22 Şubat Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 22 Şubat Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada oyunlar devam ediyor. Survivor 2018’de ödül oyunları yarışmacıların dinç olması ve morallerinin yüksek olması açısından büyük önem kazanıyor. Peki 22 şubat perşembe ödül oyununu hangi takım kazandı? 22 şubat perşembe oynanan ödül oyununda ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 22 Şubat Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken ödül oyunları büyük önem taşıyor. Son ödül oyununu kazanan takım uzun bir süre sonra kazanan Gönüllüler Takımı oldu. 20 şubat salı günü oynanan ödül oyunu kısa bir parkurun ardından topu bir kez yere vurdurmak suretiyle 2 basket atan oyunu aldı. Kıran kırana bir oyun geçerken oyuncular büyük bir mücadele içine girdi. Gönüllüler skoru bir ara 6-4’e getirirken All Star’lar toparlanarak durumu 8-8’e eşitlediler. Son 2 oyunuda kazanan Gönüllüler uzun bir aranın ardından oyunu aldı.

Survivor 2018 son ödül oyunu baş başa bir mücadele ile geçmiş ve Gönüllüler ödül olarak süt ve tatlı ödülleri aldı. Uzun bir aranın ardından kazanan Gönüllüler çok mutlu olurken takım olarak kenetlendiler. All Star’lar ise son oyuna Ecem’in çıkmasını doğru olarak bulurken bazı yarışmacıların ise Ecem’e tam destek vermediğinden bahsettiler. Gönüllüler’den Anıl uzun sürenin ardından kazanmanın verdiği mutluluğu yaşarken, “oyun öncesi kazanmamız gereken bir oyundu, ödül All Star’ların olsun biz yeter ki kazanalım dediğini belirtti ve kazanmaya aç olduklarını söyledi.”

[mavitext]Survivor 2018 İlk Hafta Kim Elendi? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 son oyun sonrası ise adaya veda yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler’den bir isim adaya veda etti. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Gamze’nin doktor tarafından Survivor 2018’e devam edemeyeceğini belirtirken Hakan Hatipoğlu’nun ise 2-3 gün içinde durumunun netleşeceğini söyledi. Gamze’nin yerine gelecek isim ise henüz belli olmadı. Acun Ilıcalı ilk hafta olmasına rağmen daha önceki Survivor’lara göre bu Survivor’da ilk hafta iz bırakan yarışmacıların elemeye kaldığını söyledi.

Survivor 2018’de 22 şubat ödül oyununu kazanan takım henüz belli olmadı. Ancak son ödül oyununu kaybetse de All Star’lar bu oyunda da favori durumda. Ancak Gönüllüler son oyun ile birlikte bu oyunu da alacaklarını düşünüyorlar. Benim düşüncem ise son oyunda da görüldüğü üzer All Star’lar uzun parkurlarda daha dayanıklılar. Parkur’un uzun olması ve daha önceki Survivor’larda oynadıkları oyunun bir benzeri olursa All Starlar’ın 22 şubat ödül oyununu alacaklarını düşünüyorum. Yok eğer parkur kısa ve içerisinde su oyunu da olursa Gönüllüler alabilir. Ancak şu gerçek oyunlar bundan sonra büyük farklarla bitmeyebilir. Kıyasıya mücadeleler izleyicileri bekliyor. Survivor 2018 22 şubat perşembe ödül oyunu ile devam edecek.

22 Şubat Perşembe günü ödül olarak Pizza verilirken kazanan takım 10-2 Gönüllüler Takımı oldu. All Star tarihi bir fark ile yenildi.

[pembetext]Survivor 2018 23 Şubat Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

[saritext]Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 22 Şubat Ödül Oyunu Fragmanı

Etiketler: survivor 2018 22 şubat ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 22 şubat perşembe oyunu kim kazandı survivor 2018 ödül oyunları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL