Survivor 2018 23 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Survivor 2018 107. Bölüm Fragman

Survivor 2018 23 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Survivor 2018 107. Bölüm Fragman

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranların en çok izlenen heyecan dolu yarışma programı Survivor’da final için son günlere girmiş bulunmaktayız. 29 haziran cuma akşamı şampiyonun kim olduğu açıklanacak. Fakat onun öncesinde 2 dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Survivor 2018 23 haziran cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler?

Survivor’da dün akşam Murat Ceylan’ın elenmesinin ardından şuan yarışmada 7 kişi kaldı. 7 kişi içerisinden 2 kişi Suvivor macerasını Dominic’te bırakacak ve şampiyonluk hayallerine veda edecek. Diğer 5 kişi Kıbrıs’ta şampiyonluk için mücadele vermeye devam edecek. Kıbrıs finaline doğrudan gitmeye hak kazanan isim Adem olmuştu. Bu akşam Adem dokunulmazlık için vereceği mücadelede sadece eleme adayı çıkarmak için yarışacak. Survivor 2018 23 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor’da dün yarışmacılar bu güne kadar benzeri görülmemiş bir ödül için yarıştılar. Belki zorlayıcı bir parkurda efor sarf etmediler ama en az o kadar ter döktüler. Anneleriyle yarışmacılara sorulan ortak sorulara aynı yanıtı en fazla veren dört isim İstanbul’da lüks evin sahibi oldu. Yarışmacıların renkli anlarına sahne olan yarışmada ilk evi kazanan Hakan oldu. Ardından Turabi ve Anıl da evlerin sahibi oldu. Geriye Nagihan ve Murat kaldı. Acun Ilıcalı Nagihan ve Murat’a evi ortak vermek teklifinde bulundu. İkisi de bu teklifi kabul ederek evi ortak aldılar.

Survivor 2018’de dün oynanan ödül oyunu 5 yarışmacı için oldukça karlı oldu. Adem, Damla ve Hilmicem ise ödülü kıl payı kaçıran yarışmacılar oldular.  Eğlenceli bir ödül oyununun ardından yarışmacılar veda konseyi için bir araya geldiler. Ve adaya veda eden isim Murat oldu. Murat’ın vedası herkesi oldukça üzdü.

Survivor 2018 23 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bu sorunun yanıtını vermek oldukça zor. Fakat kazananların Nagihan ve Hilmicem olacağını sizlerle paylaşalım. 

Etiketler: 23 haziran dokunulmazlık oyununu kim kazandı survivor 2018 23 haziran dokunulmazlığı kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL