Survivor 2018 23 Şubat Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne Oldu?

Survivor 2018 23 Şubat Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken 22 şubat ödül oyunundan sonra en çok merak edilen konulardan bir tanesi 23 Şubat Cuma günü oynanacak olan Ödül Oyunu oldu. Peki 23 Şubat Cuma günü hangi takım kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 23 Şubat Cuma Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne Oldu?

Survivor 2018′ de 22 şubat ödül oyunu öncesi Gönüllüler adasında Cumali ve diğer takım arkadaşları arasında konseyde yaşanan gelişmeler masaya yatırılırken Cumali arkadan vurulduğunu söyleyerek, bir takım arkadaşlarının halka oynuyor sözlerine tepki gösterdi. Cumali’nin bu tepkisine arkadaşları tepki gösterirken Ramazan burada herkesi yazabileceğini buna kimsenin tepki göstermemesini istedi.

Survivor 2018’de son ödül oyununda ise ödül olarak pizza verilirken maçın kıyasıya mücadele içerisinde geçeceğini düşünürken Gönüllüler çok rahat bir skorla 10-2 bir skor ile All Star’ı yenmeyi başardı. Maç sonrası ise gergin anlar yaşandı. Gönüllüler’in çok abartı sevinç yaptığını düşünen ve 10-2’lik tarihi fark attık sözlerine kızan Nihat Doğan adeta çıldırdı ve Gönüllüler’e öfkelenirken ederken kendi takım arkadaşlarına da sitem etti.

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

Gönüllüler Takımı’nın 10-2’lik skor sonrası Cumali artık abilerimiz düşünsün derken, Nihat Doğan’ın kızgınlığı burada da devam etti. Nihat Doğan galip geldiği için Gönüllüler’i tebrik etti. Anıl ise yapılan sevinç gösterisinin tamamen takım sevinci olduğunu söyledi. Gönüllüler pizzalarını afiyet ile yerken All Star’lar adalarına geri döndü. Ödül oyununu kazanan Nevin Survivor’a karşı takımdaki güçlü kadroyu bilerek geldiğini belirtti. Anıl ise buradaki amaçlarının karşı takımı aç bırakmak olmadığını amaçlarının kendi karınlarını doyurmak olduğunu söyledi.

Survivor 2018 23 Şubat Cuma Ödül Oyunu kazanan takım henüz belli olmamakla birlikte Gönüllüler kazandıkları son iki oyunla gaza geldiler. Ramazan All Star takımının o kadar abartılacak bir takım olmadığını gördüklerini söyledi. 23 Şubat Cuma ödül oyununu kazanan takımı daha önce belirtiğim gibi parkurlar belirleyecek. Parkur dışında şansında etkili olduğu oyunlar var. Uzun parkur ve daha önce oynanmış oyunlarda All Star’lar avantajlı durumda. Ancak kısa parkurlarda daha çok Gönüllüler önde geliyor. Gönüllüler iki oyunu kazanarak forma girdi ve kolay lokma olmadıklarını gösterdi. Siz Gönüllülerin son zamandaki çıkışlarını şansa bağlıyor musunuz? All Star’lar neden yeniliyor? Yorumlarınızı yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

23 Şubat Cuma Ödül Oyunu’nda ödül iletişim olurken oyunu kazanan takım 10-3 All Star oldu. All Star rahat bir şekilde kazandı.

[mavitext]Survivor 2018 Emre Durak Kimdir? Yeni Yarışmacı? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Survivor 2018 Ne Zaman Final Yapacak? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 10. Bölüm Fragmanı

Etiketler: survivor 2018 23 şubat ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 9. bölüm ödül oyunu kazanan takım survivor 2018 son bölüm sonrası ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL