Survivor 2018 24 Haziran Kim Elendi? Anıl Mı? Hakan Mı?

Survivor 2018 24 Haziran Kim Elendi? Anıl Mı? Hakan Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Survivor 2018 24 haziran pazar akşamı yine yarışmacıları stres dolu anlar  bekliyor.   Final için son beş gün kaldı ve bu beş gün içersinde iki kişi adaya veda edecek. Geriye kalan beş kişi Kıbrıs finalinde şampiyon olmak için ter dökecek. Survivor 2018 24 Haziran kim elendi?

Dün akşam yarışmacılar bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanmak için kıyasıya bir mücadele verdiler. O kadar zorlu bir parkurda yarıştılar ki sakatlık yaşamaları kaçınılmaz oldu. Fakat her şeye rağmen yarışmaya devam ettiler ve dokunulmazlık kolyesini kazanmak için herşeylerini ortaya koydular.

Survivor 2018 24 Haziran Pazar akşamı yarışmacılar önce ödül oyunu için parkura terleyecekler ardından veda konseyinde Adaya veda edecek olan isim açıklanacak. 24 Haziran 2018 survivor da eleme aday olarak dört isim çıktı. Bu isimler arasında Hakan Hatipoğlu, Damla Can, Anıl Berk Baki ve Turabi bulunuyor. Turabi istisnasız her hafta potaya giren isimler arasında.

Bu dört güçlü isim arasından biri 24 haziran pazar akşamı gerçekleşecek veda konseyinde adaya ve hayallerine veda eden isim olacak. Survivor’da artık bütün yarışmacılar son düzlükte. Herkes sadece şampiyon olmayı düşünüyor. Ve şampiyonun açıklanmasına sadece 5 gün kaldı. Bu süre içerisinde Kıbrıs’a sadece 5 aday gidecek. Bir tanesi daha önce yapılan sembol oyunlarında birinciliği elde eden Adem oldu. Diğer kalan 4 isim de önümüzdeki günlerde belli olacak.

Survivor 2018 24 haziran pazar kim elendi sorusunun yanıtına gelince; bizim tahminimiz elenen isim Hakan olacak. Çünkü diğer 4 isim daha önce Survivor’da yarışmış ve belirli bir oy potansiyeli olan isimler.

Sizce 24 haziran Survivor 2018’de kim elenecek? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

 

Etiketler: 24 haziran surviorda kim elendi survivor 2018 24 haziran kim elendi survivor 2018 24 haziran ödülü kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL