Survivor 2018 24 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? İstanbul Ödülü

Ekranların en çok izlenen reality yarışma programı Survivor 2018’de heyecan günden güne artıyor. Survivor’da ödül oyunlarının kalitesi ve heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam oldukça önemli  bir ödül için karşı karşıya geldiler. Survivor 2018 24 mayıs ödül oyununu kim kazandı?

İki takım yarışmacıları da ödülü kazanmayı çok istiyordu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele ve yaşananlar. Survivor 2018 24 mayıs gerçekleşen karşılaşmada yarışmacılar, günlerdir beklediği büyük ödülün sahibi olabilmek için mücadele verecek. Büyük ödülü Acun Ilıcalı günler öncesinde veda konseyinde açıklamıştı. Kazanan takım 1.5 günlüğüne Dominic’ten İstanbul’a gidecek ve istediği kişilerle istediği gibi vakit geçirecek.

Survivor 2018 24 mayıs ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtını verelim: Aldığımız duyum ve bilgiler doğrultusunda ilk baraka ve erzak oyununu gönüllüler kazandı. Diğer oyunu kazanan şanslı takımın yine gönüllüler olduğu duyumunu aldık.

Takımlar oyun öncesinde bireysel röportajda İstanbul ödülü için duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. Sema; gelmiş geçmiş en önemli en stresli ve en gergin oyunu için parkura çıkacağız sözleriyle oyuna çok konsantre olduğunu ortaya koydu. Son zamanların performansıyla göz dolduran ismi Hakan ise hayatında yaşamadığı kadar büyük bir heyecan içinde olduğunu bugüne kadar 3 survivor gördüğünü ve toplam bir yılını survivorda geçirdiğini fakat böyle bir ödül görmediğini söyledi. Hakan kazanmak için her şeyini ortaya koymaya hazır.

Survivor 2018 24 mayıs ödül oyununda en heyecanlı ve kazanmaya odaklı isimlerden biri de Nagihan. Çünkü henüz 3 yaşında küçük bir kızı olan Nagihan kızını yaklaşık 100 gündür görmüyor. Onun için eşsiz bir ödül olacak. Yarışmacılardan Murat ise oyun alanında Acun Ilıcalı’nın söz hakkı vermesiyle şu sözleri söyledi; Biz bugün gönüllüler takımı olarak bu oyunu çok net bir skorla kazanmaya geldik”. Murat’ın iddiası ve takımına olan güveni oyun daha adapte ve motive bir şekilde çıkmalarını sağladı.

Survivor 2018 24 mayıs oynanan ödül oyununda bir diğer farklılık ise parkurda yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı Acun Ilıcalı’nın müjdesini verdiği Exathlon tarzı parkurda ilk kez mücadele verdi. Oldukça renkli ve hoş görselli parkurda yarışmacılar zorlayıcı bir performans sergiledi.