Survivor 2018 24 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazanacak? Romanya ile Kim Yarışacak?

Survivor 2018 24 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazanacak? Romanya ile Kim Yarışacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada son 3 ödül oyununu kazanan Gönüllüler’den sonra son ödül oyununu kazanan All Star Takımı’nın keyfi yerine geldi. Peki 24 Şubat Cumartesi günü oynanan ödül oyununu kim kazandı? 24 Şubat Cumartesi ödül olarak verilecek olan Türkiye Romanya arasındaki yarışmada Türkiye’yi kim temsil edecek? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz

Survivor 2018 24 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Türkiye- Romanya

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018’de Ödül Oyunları tüm hızıyla devam ediyor. Uzun süre All Star takımının kazanmasından sonra Gönüllüler üst üste 3 oyunu kazandıktan sonra All Star Takımı bir şok yaşadı. Ancak bu şok çok uzun sürmedi ve 23 şubat ödül oyununu kazanmasını bildi. Su oyunu olan ödül oyununu 10-3 gibi bir fakla kazanan All Starlar ödül olarak ise iletişim ödülü kazandı. Hayranları ile görüşme fırsatı buldular.

Survivor 2018 ödül oyunu sonrası geçen konuşmalarda ise Anıl takım arkadaşlarını tebrik etti ve her türlü imkanın kendilerinde olduğunu söyledi. Gönüllüler All Star’ı tebrik ederken All Star’lardan ise Turabi Gönüllüler’i oyunlarda ezmeye devam edeceklerini söyledi. Gönüllüler All Star’ın uzun süre kaldıkları konforlu adaya yerleşti ve biz daha önce yaşamıyormuşuz dediler. Yeni gelen Emre ise adada yiyecek bir çok malzemenin olduğunu ve böcek, termik yediğini söyledi.

[saritext]Survivor 2018 Yeni Yarışmacı İpek Yaşar Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

All Star takımı Gönüllüler adasına yerleşti. All Star takımı adayı hiç beğenmedi. Daha doğrusu Gönüllüler’in temizlik anlayışlarını beğenmediler. Bir ocak bile yapmadıklarını ve eşyalarını temiz kullanmadıklarını belirttiler. Bu duruma en çok Ümit Karan tepki gösterdi. Ümit Karan hiç mi Survivor izlemediler deyip tepki gösterdi. Gönüllüler adasında ise Yağmur ve Gizem ise yeni gelen arkadaşlarını değerlendirdi. İpek’in iyi bir yarışmacı olabileceğini düşünen Yağmur ve Gizem Emre’nin ise çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Survivor 2018’de 23 Şubat Cuma günü Gönüllüler Adasında Anıl, Ramazan ve Cumali arasında tartışma yaşadı. Anıl Cumali’nin hiç kimseyi dinlemediğini kendi bildiğini okuduğunu söyledi. 24 Şubat Cumartesi günü oynanacak olan Ödül Oyununda ise kazanan henüz belli olmadı. Son oyunu kazanan All Starlar bu oyunu da kazanabilirler. Gönüllüler’de yeni gelen iki yarışmacı henüz oyunlara ve adaya konsantre olamadı. 24 Şubat Cumartesi günü oynanacak olan oyunda ödül kazanan takım Romanya takımı ile yarışmaya hak kazanacak. Siz hangi takımı destekliyorsunuz? Sizce Türkiye Romanya yarışmasında Türkiye Takımını kim temsil edecek? Cumali’nin davranışlarını doğru buluyor musunuz? Halka oynadığını düşünüyor musunuz? Sizce Cumali Anıl tartışmasında kim haklı? 

[saritext]Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 son aldığımız bilgilere göre bu akşam oynanacak oyunu All Star kazandı. Romanya Türkiye ayrışması da oynanmış durumda. Sonuçlar geldiğinde onuda paylaşacağız.

[mavitext]Survivor 2018 Yeni Yarışmacı Emre Durak Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 24 Şubat Fragmanı

Etiketler: survivor 2018 24 şubat cuma kazanan takım survivor 2018 24 şubat kim kazandı survivor 2018 ödül oyunları kazananı survivor 2018 son ödül oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL