Survivor 2018 25 Haziran Yarı Finali Kim Kazandı? 109. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 25 haziran pazartesi izleyenleri yine heyecan dolu bir mücadele bekliyor. Artık Kıbrıs’a gidecek olan 6 aday belirlendi. Peki 25 haziran pazartesi yarı final oyununu kim kazandı? 109. bölüm fragmanı!

Ekranların yayınlandığı andan itibaren reytingleri alt üst eden, geniş izleyici kitlesine sahip yarışma programı Survivor 2018’de heyecanlı geri sayım başladı 29 haziran cuma akşamı nihayet büyük finalde kimin şampiyon olduğu açıklanacak. Final gününe kadar yarışmacılar zorlu parkurlarda mücadele vermeye ve ter dökmeye devam edecek. Bu akşam yarışmacılar için son düzlükten önce önemli bir yarış yapılacak. 25 haziran pazartesi yarı finali kim kazanacak?

Dün akşam ödül oyunun ardından veda konseyi için yarışmacılar konsey alanında yerlerini aldılar. Her biri birbirinden güçlü ve şampiyon olmayı hak eden dört aday arasından biri şampiyonluk hayallerine ve büyük ödüle veda etti. Survivor 2018 24 haziran gerçekleşen veda konseyinde Hakan Hatipoğlu, Damla Can, Turabi ve Anıl arasından Hakan, halk oylamasında en düşük puanı alarak adaya veda eden isim oldu. Hakan’ın ismi açıklandığında diğer adaylar derin bir nefes aldı.

Hakan hüzünlü bir veda konuşması yaptı. Ve konuşmasında Birsen, Funda ve Cumali gibi insanlar, dostlar kazandığını dile getirdi. Survivordaki macerasında yolunun bu kadar olduğunu ve kaderinde gitmek olduğunu söyledi. Yarışmanın en iddialı ve sağlam adımlar atan yarışmacısı Hakan Hatipoğlu’nun stratejileri bu sefer tutmadı.

Hakan Hatipoğlu  şampiyonluk hayallerine bir kez daha veda etti. Fakat Hakan, en azından Survivor’dan lüks bir ev kazanarak ayrıldı. Kendisi bu konuda şanslı isimlerden. Survivor 2018 25 haziran kim kazandı? Pazartesi günü yarı finale kim çıktı? Survivor 2018’de yarı finalin en güçlü ve iddialı isimleri Nagihan ve Adem olarak görünüyor. Bizim tahminimiz 25 haziran yarı final karşılaşmasını Hilmicem  kazandı.