Survivor 2018 25 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Survivor 2018 25 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında cumartesi gününde oynanan ödül oyunundan sonra gelen pazar günleri oynanan Dokunulmazlık Oyunları Survivor’da büyük önem taşıyor. All Star’ların bir kez kaybettiği oyunda Gönüllüler artık kaybetmek istemiyor. Peki 25 Mart Dokunulmazlık Oyunu’nu kim kazandı? Elenme adayları kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 25 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Elenme Adayları!

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada ödül oyunları yarışmacıların karınlarını doyururken Dokunulmazlık ise adada kalmalarını sağlıyor veya gitmelerine neden oluyor. Survivor’da son oyunlarda ise büyük tartışmalar yaşandı. All Star takımında Turabi ile Adem arasında kameralara yansımayan ancak ada konseyinde gündeme gelen ciddi tartışmada ikili arasında soğukluk yaşanırken olayın perde arkasını Sema anlattı.

Kamera görüntüleri olmadığı için Sema’nın sözlerine itimat etmek zorunda kalıyoruz. Sema’nın açıklamalarından önce benim düşüncem herhangi bir nedenden dolayı bir anlık öfke ile birbirlerinin üzerine yürüdüklerini ve ikiliyi takımdan bayanların ayırmaya çalıştığı, Turabi ile Adem’in küfürlü konuştuğuydu. Küfür meselesinide takımdaki kadın yarışmacılardan özür dilemelerine bağlıyorum. Sema’nın açıklamasına göre de Adem’in şarkı mırıldanması ve Turabi’nin sözü üzerine Adem’in yanlış anlaması sonucunda olaylar şeklinde ikili arasında bir şeyler geçmiştir.

[pembetext]Survivor 2018 Berna Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Turabi ile Adem iki şampiyon adayı oldukları için birbirleri ile zaman zaman tartışabilir. Burada Adem daha yapıcı oldu. Son oynanan ödül oyunu öncesinde veya sonrasında ise ikili bir araya gelerek aralarındaki sorunu şu an için halletmiş görünüyor. Geçen hafta oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nu All Star takımı kazanmış ve Gönüllüler Takımı’ndan İpek, Ramazan ve Birsen aday olmuş ve İpek elenmişti. İpek’in elenmesine Gönüllüler sevindi. Bu hafta oynanacak olan Dokunulmazlığı All Star’ın kazanacağını düşünmekle birlikte daha önce oynanmamış bir oyun gelmesi halinde Gönüllüler’in kazanabileceğini düşünüyorum.

25 Mart Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanacak olan takım belli olduğunda yazımızda bulabilirsiniz. Bizler muhtemel çıkacak elenme adayları hakkındaki düşüncelerimizi söyleyelim. Eğer Dokunulmazlığı All Star kaybederse Murat, Sahra, Yiğit, Elif isimleri çıkacaktır. Bu isimlerden bireysel dokunulmazlığı kazanan olursa ona göre tekrar bir değerlendirme yaparız. Berna bu hafta muhtemelen dokunulmaz olacak. Gönüllüler kaybederse, Cumali, Birsen, Ramazan isimleri çıkabilir. Bu isimler çıkarsa Birsen’in gideceğini düşünüyorum. Siz bu hafta hangi ismin adaya veda etmesini istiyorsunuz?

25 Mart Dokunulmazlık (güncelleme) Oyunu Sumo oyunu oldu. Sumo uyununda Gönüllülerde Mustafa, Nagihan, Yağmur, Birsen, Hakan, Cumali’nin iyi olacağını düşünüyorum. All Star’dan ise bir kaç kişi dışında iyi yarışmacılar var. Bakalım hangi takım galip gelecek?

Survivor son oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nu All Star 10-7 skor ile kazandı. Turabi 3-3 yaptı ve takımının en başarılı ismi oldu. Gönüllüler şimdi Bireysel Dokunulmazlık oynayacak.

[mavitext]Survivor 2018 Hakan Sema Neden Tartışıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 32. Bölüm Tanıtımı

Etiketler: 25 mart dokunulmazlık kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 25 mart elenme adayları kim çıktı survivor 2018 25 mart pazar kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL