Survivor 2018 25 Mayıs Türkiye Ödülü Kim Kazandı?

Survivor 2018’de heyecan resmen doruklarda yaşanıyor. Özellikle Exathlon parkurun verdiği heyecan izleyiciyi daha daha çok ekrana kilitliyor. Bu akşam oynanan ödül oyunun da takımlar kazanmak için muhteşem bir performans sergiledi. Survivor 2018 25 mayıs Türkiye ödülünü kim kazandı? İşte büyük ödülün sahibi…

Survivor 2018 25 mayıs cuma Türkiye ödülü için kurulan Exathlon, güç, dikkat pratiklik ve hız isteyen bir parkurdu. Oldukça spesifik bir parkurda kıran kırana mücadele veren takımlar izleyenlere görsel bir şov yaşattı. İlk ödül oyununu gönüllüler takımı kazandığı için kendilerine daha güvenli bir şekilde oyun alanında yerlerini aldı. Ünlüler takımının kazanmaktan başka çaresi olmadığı için çok adapte ve kazanmaya odaklı çıktılar.

Parkur çok fazla spora ve kondisyona dayalı olduğu için yarışmacılar parkurun sonuna doğru iyice güç kaybediyor ve atışlarda yeterince başarılı olamıyor. Fakat hepsi de kazanmak için tüm güçlerini ortaya koyuyor. Bu akşam oynanan ödül oyunu sırasında Yağmur ve Ümit Karan arasında yine bir tartışma yaşandı. Ümit Karan’ın bu sıralar sürekli birileriyle tartışması ortamın gerilmesine ve yarışmacıların motivasyonlarının düşmesine neden oluyor.

Sonuç olarak Survivor 2018’in en önemli ve en kritik ödülünü kim kazandı sorusuna gelince kazanan takım aldığımız bilgiler doğrultusunda gönüllüler oldu. 

Survivor 2018 dün oynanan ödül oyunlarının ikisini de gönüllüler takımı kazandı. Hakan performansıyla öne çıkan isimler arasındaydı. Fakat Ümit Karan ve Mustafa Kemal’le yaşadığı tartışmalar geceye damga vurdu. Gerilimin ve tartışmanın bir an bile eksik olmadığı Survivor 2018’de iki takım da olağanüstü performans ve inanılmaz bir rekabet içindeler. Bu durumda izleyicinin nefes kesen bir performans izlemesine yol açıyor.

Sizler Survivor 2018 25 mayıs ödül oyununu kim kazandı sorusuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.